FOTO: AP/LETA/Scanpix

Latvijā vizītē ieradīsies EK priekšsēdētājas vietniece Šuica 0

Piektdien, 17.janvārī, Latvijā vizītē ieradīsies Eiropas Komisijas (EK) priekšsēdētājas vietniece demokrātijas un demogrāfijas jautājumos Dubravka Šuica, aģentūru LETA informēja EK pārstāvniecībā Latvijā.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
3 horoskopa zīmes, ko visi mīl – viņi izceļas ar īpašu harismu un siltu enerģiju
VIDEO. “Cepuri nost, grūtākais teikums TV vēsturē!” Soctīklotāji sajūsmā par ziņu diktores Vondas prasmīgo dikciju
“Viņam sāk šķist, ka drīkst atļauties visu!” Sabiedrība pamatīgi iekarsusi, diskutējot par Oskara Zeizas aizturēšanu
Lasīt citas ziņas

Vizītes laikā Šuica tiksies ar Valsts prezidentu Egilu Levitu un Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu (JV). Tāpat plānota priekšsēdētājas vietnieces tikšanās ar ekspertu sadarbības platformas “Demogrāfisko lietu centrs” pārstāvjiem un dalība Horvātijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē atklāšanas pasākumā.

EK pārstāvniecība Latvijā arī atzīmēja, ka līdz 15.janvārim nozaru speciālistiem, viedokļu līderiem, mediju pārstāvjiem un ikvienam interesentam vēl iespējams pieteikt savu dalību piektdien, 17.janvārī, no plkst.10.30 notiekošajai diskusijai “Eiropa un Latvija ceļā uz demokrātijas stiprināšanu” ar EK priekšsēdētājas vietnieci Šuicu un Saeimas Eiropas lietu komisijas priekšsēdētāju Vitu Andu Tēraudu (AP).

CITI ŠOBRĪD LASA

Sarunas fokusā būs sabiedrības iespējas iesaistīties lēmumu pieņemšanā un aktualitātes Eiropas Savienībā. Diskusija notiks angļu valodā ar tulkojumu latviešu valodā. Diskusija notiks “Altum” Konferenču zālē, Rīgā, Doma laukumā 4.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.