Latvijas florbola izlase pasaules čempionāta noslēgumā cīnīsies par 5.vietu.

Latvijas florbolisti atspēlējas un “bullīšos” uzvar Norvēģiju 0

Latvijas vīriešu florbola izlase sestdien Prāgā notiekošajā pasaules čempionātā pusfinālā par 5.-8.vietu ar rezultātu 6:5 (1:2, 1:1, 3:2, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā pārspēja Norvēģiju.

Kāpēc ar gadiem pieaug svars? Kaloriju skaitīšana nepalīdzēs, lūk, kas tev jādara
“Kad sāku rādīt slaidus par Ukrainu, redzēju, ka vairāki skolēni novērsa skatienu…” Pieredzes stāsts par krievvalodīgajiem jauniešiem 7
“To bezjēdzīgo brīvdienu 1. maijā sen bija laiks izbeigt.” Sociālo tīklu lietotāju viedokļi par 1.maiju kā oficiālu brīvdienu 142

Latvieši svētdien varēs spēkoties par piekto vietu pasaules čempionātā, tiekoties ar Dāniju vai Vāciju.

Latvijas izlases rindās pamatlaikā ar “hat-trick” izcēlās Rolands Kovaļevskis, kurš visus trīs vārtus guva trešajā periodā, savukārt “bullīšos” precīzi bija Artis Raitums un Klāvs Jansons, kamēr vārtos Jānis Salcevičs palika nepārspēts.

Mača rezultātu trešajā minūtē atklāja norvēģi, bet četras minūtes vēlāk Jānis Rajeckis panāca izlīdzinājumu. Tiesa, līdz perioda beigām norvēģi atjaunoja vadību, bet otrajā trešdaļā izlases guva vēl divus vārtus, latviešiem izceļoties debitantam Klāvam Jansonam.

Trešā perioda septītajā minūtē Kovaļevskis panāca izlīdzinājumu, uz ko Norvēģijas florbolisti atbildēja ar diviem precīziem metieniem. Perioda otrajā pusē trīs minūšu laikā divreiz izcēlās Kovaļevskis, kurš nokārtoja “hat-trick” un nodrošināja pagarinājumu.

Tajā vārti netika gūti un mača uzvarētājs tika noskaidrots pēcspēles metienu sērijā, kurā ar 2:0 pārāki bija latvieši, “bullīšus” realizējot izlases kapteinim Artim Raitumam un Jansonam.

Raitums tika atzīts par šī mača labāko spēlētāju Latvijas izlasē.

Jau ziņots, ka apakšgrupu turnīrā pirmajā mačā sestdien Latvijas komanda ar 3:7 piekāpās Šveicei, nākamajā dienā sensacionāli ar 4:3 apspēlēja turnīra saimnieci un vienu no vadošajām pasaules komandām Čehiju, bet pirmdien ar 4:5 piekāpās Vācijas valstsvienībai. A apakšgrupā latvieši bija ceturtie un izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā ar 6:1 apspēlēja Slovākiju, bet piektdien ceturtdaļfinālā ar 1:14 kapitulēja Zviedrijai.

Savukārt Norvēģijas valstsvienība turnīru sāka ar 9:3 uzvaru pār Dāniju, bet tad ar vienādu 1:9 rezultātu piekāpās Zviedrijai un Somijai, B grupā gūstot trešo vietu. Izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā Norvēģija ar 10:0 sagrāva Austrāliju, bet ceturtdaļfinālā spraigā cīņā ar 2:3 tikai pagarinājumā piekāpās Šveicei, tādējādi esot pavisam tuvu iekļūšanai pasaules čempionāta pusfinālā.