Ilustratīvs foto
Ilustratīvs foto
Foto – Shutterstock

Latvijas iedzīvotāji jūtas finansiāli neaizsargātie Baltijā 1

Pievieno LA.LV

Neatkarīgi no tā, ka vidējā darba alga visā Baltijā, tostarp Latvijā, pēdējā gada laikā ir palielinājusies, Latvijas iedzīvotāji jūtas finansiāli vismazāk aizsargātie Baltijā, vēstīja “LNT Ziņas”.

Kokteilis
Atceries 90. gadus? Šīs lietas toreiz kaitināja, bet tagad šķiet neticamas
Veselam
5 populāri ēdieni, no kuriem mediķi iesaka uzmanīties: tie var palielināt trombu risku
“Sekas būs lielas un dārgas…” Ministrs Tavars vētras laikā vēršas pie iedzīvotājiem
Lasīt citas ziņas

Jaunākajā aptaujā secināts, ka 64% iedzīvotāju pamatienākumu zaudēšanas gadījumā paliktu bez jebkādiem iztikas līdzekļiem, bet vēl 17% līdzekļu pietiktu ne vairāk kā mēnesim.

SEB bankas valdes loceklis Arnis Škapars, iepazīstinot ar jaunākajiem aptaujas rezultātiem, norādīja, ka, neskatoties uz to, ka ekonomiskā situācija ik gadu uzlabojas, iedzīvotāju pesimisms par savu finansiālo stāvokli ik gadu saglabājas augstā līmenī. Vismazāk aizsargātākā cilvēka profils ir vīrietis vecumā no 45-55 gadiem ar vidējo vai pamatizglītību un zemiem ienākumiem.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.