Lavrovs par dzimumneitralitāti: “Eiropā pat uz tualeti nevar kā cilvēks aiziet!” 116

Kā jau visi Krievijas vadošie politiķi, arī ārlietu ministrs Sergejs Lavrovs, spējis izcelties ne tikai politiskā jomā. Proti, ieturot Krievijas pozīciju par “samaitātajiem Rietumiem” un dažādām minoritāšu kustībām, viņš publiski izteicies par kādu visai delikātu tēmu.

Veselam
“Iestājas slimnīcā ar metastātisku resnās zarnas vēzi, kuru kā hemoroīdus “ārstējusi” kaimiņiene!” Profesors nobažījies par sabiedrības bezatbildību
RAKSTA REDAKTORS
“Cik ilgi šo tolerēsim Vecrīgā?” Rīdzinieci sadusmo uz ielām tirgoto preču sortiments
“Amerikāņi tiktu iznīcināti trīs sekundēs.” Ukrainas komandieris atklāti par ASV plāniem, drošības garantijām un Krievijas patiesajiem mērķiem
Lasīt citas ziņas

Lavrovs ar nicinājumu pauž, ka Eiropā “genderu” esot vismaz 80 000 un vēl kādi arī Anglijā. Viņš pērn esot bijis forumā Šveicē, kur pārtraukumā vēlējies apmeklēt tualeti. Lavrovam tur nācies piedzīvot ko ārkārtēji nepatīkamu un necilvēcīgu – esot bijušas divas tualetes, turklāt abas kopējas gan vīriešiem, gan sievietēm.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.