Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte
Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte
Publicitātes foto

LBTU turpina uzņemšanu brīvajās bakalaura un maģistra studiju vietās 15

Ar reflektantu reģistrēšanos un studiju līgumu slēgšanu jūlija beigās noslēdzās pamatuzņemšana lielākajā biotehnoloģiju un starpdisciplinārās augstākās izglītības iestādē Latvijā – Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātē (LBTU). Interesentiem vēl ir pieejamas budžeta studiju vietas vairākās programmās, tāpēc no 7. augusta turpinās uzņemšana brīvajās pamatstudiju un augstākā līmeņa studiju vietās. Līdz ar to kļūšana par Jelgavas studentu jau šajā rudenī vēl ir iespējama ikvienam, kurš nepaspēja pieteikties studijām jūlijā.

Reklāma
Reklāma

Uzņemšanas norise

Kokteilis
Bez smiekliem neiztikt! Prezidentu šodien uzjautrinājis kāds jaunietis, kurš viņu nosaucis neparastā vārdā
TV24
“Notiek cepšanās visaugstākajā temperatūrā.” Slaidiņš par to, ka Kremlis kritis histērijā un draud ar triecieniem
Krievijai negaidīts sitiens zem jostasvietas – laikapstākļi var satracināt tautu 85
Lasīt citas ziņas

Pamatstudiju programmās (vidējo izglītību ieguvušajiem)

Studētgribētājiem ir pieejamas valsts finansētās pamatstudiju (bakalaura) jeb budžeta vietas programmās “Lauksaimniecība”, “Pārtikas produktu tehnoloģija”, “Pārtikas kvalitāte un inovācijas”, “Ēdināšanas un viesnīcu uzņēmējdarbība“, “Lauksaimniecības inženierzinātne”, “Lietišķā enerģētika”, “Mašīnu projektēšana un ražošana”, “Datorvadība un datorzinātne“, “Būvniecība“, “Vide un ūdenssaimniecība”, “Zemes ierīcība un mērniecība”, “Kokapstrāde” un “Ekonomika”.

CITI ŠOBRĪD LASA

Lielākajā daļa programmu pieejamo budžeta vietu skaits ir ļoti neliels, tāpēc interesenti ir lūgti pirms došanās uz fakultāti piezvanīt uz tās dekanātu un noskaidrot, vai tās vēl ir pieejamas.

Maksas studiju vietas LBTU augustā piedāvā visās īstenotajās studiju programmās, izņemot studiju programmu “Veterinārmedicīna”, kurā uzņemšana vairs nenotiek. Taču turpinās uzņemšana LBTU vienīgajā tālmācības bakalaura studiju programmā “Organizāciju un sabiedrības pārvaldes socioloģija”.

Augstākā līmeņa (maģistra) studijās (augstāko izglītību ieguvušajiem)

Augstākā līmeņa studijās (maģistra) valsts finansētās jeb budžeta vietas ir pieejamas programmās “Lauksaimniecība”, “Ekonomika”, “Lauksaimniecības un pārtikas biznesa vadīšana”, “Organizāciju un sabiedrības pārvaldes socioloģija“, “Būvniecība”, “Vides, ūdens un zemes inženierzinātnes”, “Lauksaimniecības inženierzinātne”, “Karjeras konsultants”, “Koksnes materiāli un tehnoloģija”, “Mežzinātne” un “Informācijas tehnoloģijas”.

Maksas studiju vietas LBTU augustā piedāvā visās īstenotajās studiju programmās, arī tālmācības maģistra studiju programmā “Organizāciju un sabiedrības pārvaldes socioloģija”.

Lielākajā daļa programmu pieejamo budžeta vietu skaits ir ļoti neliels, tāpēc interesenti ir lūgti pirms došanās uz fakultāti piezvanīt uz tās dekanātu un noskaidrot, vai tās vēl ir pieejamas.

Svarīgi

Augustā studētgribētājiem ir jāvēršas savas izvēlētās studiju programmas fakultātē un jāpiesakās studijām tajā. Fakultātes būs atvērtas katru darba dienu no plkst. 9.00 līdz 16.00. Detalizēta informācija par fakultāšu darba laiku, atrašanās vietu un pieejamām programmām norādīta zem šī raksta.

Reklāma
Reklāma

Studētgribētājiem līdzi jāņem pase vai identifikācijas karte un izglītības dokumentu oriģināli, kā arī studiju pieteikuma maksu apliecinošs dokuments.

Jautājumu gadījumā iespējams sazināties ar universitātes uzņemšanas speciālistu pa tālruni 20227755 vai rakstot e-pastā [email protected].

Doktora līmeņa studiju programmās (maģistra grādu ieguvušajiem)

LBTU īsteno 11 akreditētas doktora studiju programmas dažādās zinātņu nozarēs: Agrārā un reģionālā ekonomikaAinavu arhitektūraBūvzinātneInformācijas tehnoloģijasKoksnes materiāli un tehnoloģijasLauksaimniecībaLauksaimniecības inženierzinātneMežzinātnePārtikas zinātneVeterinārmedicīna un Vides inženierija.

2023./2024. studiju gada pretendentu dokumentu pieņemšana valsts budžeta finansētās doktora studiju vietās paredzēta no 21. līdz 30. augustam. Uz fizisko vai juridisko personu finansētajām studiju vietām uzņemšana notiek visu studiju gadu.

Pretendentu dokumentu pieņemšana uz valsts finansētajām studiju vietām minētajās programmās notiks Jelgavas pilī, LBTU Studiju centrā, 180. telpā, darba dienās no plkst. 9.00 līdz plkst. 16.00.

Detalizēta informācija par uzņemšanas nosacījumiem pieejama mūsu universitātes mājaslapā, izmantojot šo saiti.

Maksa par pieteikumu studijām ir 40 eiro, un tajā var būt iekļautas vairākas studiju programmas vai studiju veidi (piem., budžets un maksa, pilna laika un nepilna laika).

Augustā fotografēšanās studentu apliecībām tiek organizēta otrdienās un ceturtdienās plkst. 10.00 – 13.00, Jelgavas pils 106. telpā. Līdzi nepieciešams ņemt personu apliecinošu dokumentu. Jaunie studenti fotografēties var tikai pēc studiju līguma noslēgšanas.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.