Kultūra
Mūzika un deja

Leģendārā krievu džeza pianista Daniila Krāmera jubilejas koncerts skanēs Rīgā0


Daniils Krāmers.
Daniils Krāmers.
Publicitātes foto

15. maijā plkst. 19 Lielajā ģildē ar Ineses Galantes fonda atbalstu notiks grandiozs un Baltijā vienīgais leģendārā džeza pianista, pedagoga, komponista un producenta Daniila Krāmera jubilejas koncerts, LA.lv informēja Ineses Galantes fondā.

Svētku koncertā, kas ir veltīts izcilā mūziķa 60. jubilejai, piedalīsies populāri un skatītāju iemīļoti mākslinieki: dziedātājs Intars Busulis; ģitārists – virtuozs Romāns Mirošņičenko (Krievija) un pasaulē slavenā operas dīva Inese Galante.

Pavadošajā ritma sekcijā spēlēs labākie Latvijas džeza mūziķi – Edvīns Ozols (bass ģitāra) un Artis Orubs (sitamie instrumenti).

Saistītie raksti

Tāpat pasākumā piedalīsies konkursa “Ineses Galantes talanti 2020” spilgtākie dalībnieki, tā fināls notiks maijā, tieši pirms jubilejas vakara.

“Esmu ļoti priecīgs par to, ka koncerts par godu manai 60. dzimšanas dienai notiks Rīgā. Šo vakaru uz skatuves vēlos pavadīt kopā ar cilvēkiem, kas man ir ļoti svarīgi. Uz skatuves būs spilgti mūziķi, un mūsu programma būs patiešām efektīga,” stāsta Daniils Krāmers.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.