Ilustratīvs foto
Ilustratīvs foto
Foto: Shutterstock

Līdzmaksājumi dzen parādos pacientus un slimnīcu 0

Pievieno LA.LV

Vairāk nekā 60 000 pacientu Rīgas Austrumu klīniskajai universitātes slimnīcai vairāku gadu garumā palikuši parādā 4,5 miljonus eiro. Šogad pirmajā pusgadā parāds jau sasniedzis 300 000 eiro.

Veselam
Ārsti brīdina: 4 populāri un “nevainīgi” uztura bagātinātāji, kas var smagi bojāt aknas
Karstums Eiropā kļūst neizturams: 12 austrāliešu triki, kas var glābt tavu vasaru
“Dēliņš un mūsu mīļais puisītis šodien tika atrasts” – noslēgušies meklēšanas darbi Gaujā pazudušajam bērnam
Lasīt citas ziņas

Slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste Inguna Potetinova pastāstīja, ka ārstniecības iestāde atļauj pacientiem veikt atliktos maksājumus, kā arī norēķināties pa daļām. Šo iespēju izmantojot daudzi slimnieki.

Kā liecina ārstniecības iestāžu novērojumi, daudzi pacienti nespēj samaksāt par ārstēšanu lielā pacientu līdzmaksājuma dēļ.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kā sokas ar pacientu parādu piedzīšanu? “LA” aptaujā slimnīcas

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.