Foto – AFP/LETA

Lielbritānija šogad neplāno sākt sarunas par izstāšanos no ES 0

Lielbritānija līdz šī gada beigām neplāno sākt oficiālas sarunas par izstāšanos no Eiropas Savienības (ES), otrdien paziņojis advokāts Džeisons Kopels, kurš pārstāv britu valdību.

Lai krīzes vai kara situācijā neciestu badu… 10 pārtikas produkti, kuri nebojājas gadiem ilgi
Kokteilis
Kas jūs bijāt iepriekšējā dzīvē? Vienkāršs aprēķins pēc dzimšanas datuma var sniegt atbildi
Pēc Irānas “nē” Trampam ASV “pastardienas lidmašīna” pamanīta riņķojam virs ASV kodolieroču vadības centra
Lasīt citas ziņas

Kopels atklāja, ka premjerministres Terēzas Mejas valdība neplāno šogad vēl iedarbināt Lisabonas līguma 50.pantu, kas ievadītu oficiālas sarunas par izstāšanos no ES, kurai Apvienotā Karaliste pievienojās 1973.gadā.

Jurists atklāja, ka iepazīstinājis augstāko tiesu ar valdības nostāju, lai tiesa varētu tam pielāgot savu grafiku.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tiesai lūgts izvērtēt, vai premjerministra varā ir iedarbināt Lisabonas līguma 50.pantu, iztiekot bez balsojuma parlamentā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.