Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto: Ieva Čīka/LETA

Lieldienu brīvdienās policija strādās pastiprinātā režīmā 0

Pievieno LA.LV

Vidzemes reģionā svētku brīvdienu laikā no 19.aprīļa līdz 22.aprīlim policija strādās pastiprinātā režīmā gan uzraugot drošību ceļu satiksmē, gan dažādos publiskos pasākumos, tā portālam “La.lv” pavēstīja VP Vidzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste Zane Vaskāne.

VIDEO. “Rīgu viņš jau ir pārliecinājis….” Krievija ANO Drošības padomes sanāksmē izsaka tiešus draudus Latvijai 84
Kokteilis
Par šajos mēnešos dzimušajiem mēdz teikt – viņiem ir “zelta sirds” 1
NATO atbild uz Krievijas pārmetumiem Latvijai par Ukrainas dronu uzbrukumiem – arī ASV nāk klajā ar paziņojumu 3
Lasīt citas ziņas

Svētku dienās tiks pastiprināta ceļu satiksmes uzraudzība, ar mērķi atklāt transporta līdzekļu vadītājus, kuri sēdušies pie stūres alkohola, narkotisko vai citu apreibinošo vielu reibumā. Vienlaikus pastiprināta uzmanība tiks pievērsta mazaizsargāto ceļu satiksmes dalībnieku drošībai, kā arī tiks kontrolēta atļautā braukšanas ātruma ievērošana un drošības jostu izmantošana.

Lai svētki aizritētu priekpilni un droši, Valsts policija aicina satiksmes dalībniekus rūpēties par savu un tuvinieku drošību, īpaši aicinot šoferus nesēsties pie automašīnas stūres, ja iepriekš lietots alkohols.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.