Liepājā – Ērģeļmūzikas festivāls
 0

Pievieno LA.LV

Vakar Liepājā ar izstādi par Latvijas un Polijas kopīgo vēsturi atklāja XI starptautisko Ērģeļmūzikas festivālu, kas risināsies līdz 29. septembrim ar vairākiem koncertiem Liepājas Sv. Trīsvienības katedrālē.

 

Kokteilis
Veiksmes vilnis tuvojas šīm 3 zodiaka zīmēm – tās tuvākajās dienās būs favorītes
Veselam
Nieres cieš klusējot: 10 ikdienas ieradumi, kas palīdzēs tās pasargāt no nopietnām slimībām
Veselam
Ne jau nedēļu! Ārsti atklāj, cik garam jābūt atvaļinājumam, lai tavs prāts un ķermenis atpūstos pa īstam
Lasīt citas ziņas

Šodien tā programmas “Nakts koncertā” uzstāsies ērģelniece Kristīne Adamaite, soprāns Ieva Parša un saksofonists Artis Sīmanis. Būs arī skatāmas divas kinofilmas ‒ režisores Marutas Jurjānes “Saulrieta violetās ērģeles” par komponistu Marģeri Zariņu un Rodrigo Rikarda dokumentālā filma “Ērģeļbūvētājs no Ugāles”. Savukārt rīt festivāla noslēguma koncertā Liepājas pilsētas ērģelnieks Lotārs Džeriņš uzstāsies kopā ar jaukto kori “Laiks”, Liepājas simfoniskā orķestra paspārnē esošo metāla pūšamo instrumentu ansambli “Amber Sound Brass”, kā arī trompetistu Oleksiju Demčenko.

 

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.