Foto – LETA/BNS

Liepājā sāk būvēt veikalu “Lidl” 0

Pievieno LA.LV

Liepājā sāk būvēt veikalu “Lidl”, vēsta portāls “liepajniekiem.lv” un avīze “Kurzemes vārds”.

Kokteilis
Ar šo zodiaka zīmju pārstāvjiem labāk nestrīdēties: viņi vienmēr atradīs veidu, kā pamatīgi atriebties
Veselam
Ārsti nosauc četrus augļus ar kuru ēšanu pēc 45 gadu vecuma nevajadzētu pārlieku aizrauties
“Tu varētu aizvērties!” Beata Jonīte jau atkal nonāk uzmanības centrā – šoreiz ar superdārgu pulksteni
Lasīt citas ziņas

Veikals atradīsies Ganību ielā 182. Avīze novēroja, ka ap zemesgabalu līdzās degvielas uzpildes stacijai “Viada” šobrīd ir uzsliets žogs.

Minētajā vietā drīzumā sāksies veikala “Lidl” un autostāvvietas būvniecība, noskaidroja “Kurzemes Vārds”.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tirdzniecības ēka būs 2324 kvadrātmetru platībā, bet autostāvvieta 3526 kvadrātmetru lielumā.

Būvniecības ierosinātāja ir SIA “Lidl Latvija”, informēja Liepājas pilsētas Būvvaldes pārstāvis Aigars Štāls.

“Teritorija Ganību ielā 182 ir privāts īpašums, tāpēc par koku ciršanu šeit nav nepieciešams rīkot publisko apspriešanu,” skaidroja pašvaldībā. Teritorijā paredzēts izcirst vairāk nekā 20 kokus.

Šī gada oktobrī “Lidl” uzsāka Baltijā modernākā loģistikas centra būvniecību Rīgā. Kompānija arī paziņoja, ka līdz ar loģistikas centru 2020. gadā Latvijā plānots atvērt arī pirmos desmit veikalus.

LA.LV Google ziņās Pievienot
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.