Foto: AFP/LETA

Lietus, pērkona negaiss un brāzmains vējš. Laika prognoze trešdienai 0

Trešdien visā Latvijā gaidāms lietus un vietām arī pērkona negaiss, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķu prognozes.

Reklāma
Reklāma
Šausminošs atklājums Latvijā: dzīvoklī atrasta sieviete, kas mirusi pirms 4 gadiem
Drošākās un nedrošākās Latvijas pilsētas, kur atrasties “X” stundā: mākslīgā intelekta prognoze
Kokteilis
10. jūlijā mūs apspīdēs Briežu pilnmēness – tas īpašā veidā ietekmēs visas zodiaka zīmes
Lasīt citas ziņas

Laika apstākļus noteiks ciklona dienvidaustrumu mala, tādēļ debesis skaidrosies tikai brīžiem un daudzviet gaidāms īslaicīgs lietus, atsevišķos rajonos arī pērkona negaiss ar krasām vēja brāzmām un intensīvām lietusgāzēm.

Pūtīs mērens dienvidrietumu vējš, kas brāzmās sasniegs 15 metrus sekundē, bet piekrastē, vējam esot stiprākam, pat 20 metrus sekundē. Maksimālā gaisa temperatūra gaidāma plus 17, plus 22 grādi.

CITI ŠOBRĪD LASA

Rīgā no rīta gaidāms īslaicīgs lietus. Pūtīs mērens dienvidrietumu vējš, kas no rīta brāzmās sasniegs 15 metrus sekundē. Minimālā gaisa temperatūra būs plus 15, plus 16 grādi, bet dienas otrajā pusē tā pieaugs līdz plus 19 grādiem.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.