nhl.com

“Lightning” izrauj uzvaru un pārņem vadību NHL finālsērijā 0

Pateicoties Sedrika Paketa vārtu guvumam, uzvaru Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas finālsērijas trešajā mačā pirmdien guva Tampabejas “Lightning” hokejisti, kuru sastāvā ar lielisku sniegumu atgriezās vārtsargs Bens Bišops.

Mākslīgais intelekts nosauc 6 vārdu īpašniekus, kurus visbiežāk ieskauj kupls bērnu pulciņš 10
Ko Ķīna dara ar zinātnieku, kurš patvaļīgi pasaulei atklāja Covid-19 izplatību? 60
Daudzas šo nezina! 15 populārākās sieviešu kļūdas seksā 15

Aizvadītajā mačā “Lightning” savā laukumā ar rezultātu 3:2 (1:1, 0:0, 2:1) pārspēja Čikāgas “Blackhawks” vienību, sērijā līdz četrām uzvarām izvirzoties vadībā ar 2-1.

Spēles rezultātu atklāja “Lightning” spēlētājs Raiens Kalahans, tomēr turpinājumā ilgstoši dominēja “Blackhawks” komanda, kas pēc Breda Ričardsa un Brendona Sāda raidījumiem trešās trešdaļas sākumā arī jau bija izvirzījusies vadībā.

Tiesa, drīz tūlīt pēc mājinieku otrajiem vārtiem Ondržejs Palāts panāca izlīdzinājumu 2:2, bet uzvaras vārtus trīs minūtes un 11 sekundes pirms pamatlaika beigām pēc lieliskas Viktora Hedmana piespēles guva Pakets.

Iepriekšējo dueli nespēja pabeigt “Lightning” vārtsargs Bišops, kas lika laukumā doties viņa aizstājējam Andrejam Vasiļjevam, tomēr jau pirmdien amerikānis atgriezās laukumā, turklāt atvairīja 36 no 38 pretinieku raidījumiem.

Kā zināms, ar “Lightning” komandu pašlaik trenējas arī latviešu vārtsargs Kristers Gudļevskis, kurš gan šosezon vēl nav bijis pieteikts nevienam NHL mačam. Kā vēsta vietējie mediji, pirms trešās spēles viņš arēnā ieradies ar to pašu autobusu, kuru galvenā komanda, raisot spekulācijas par pieteikšanu mačam, tomēr tās nerealizējās.

Nākamais mačs trešdien vēlreiz risināsies Čikāgā.