Bruģakmens Likteņdārzā. Publicitātes foto

Likteņdārza alejā šobrīd piektā daļa no bruģakmeņiem ar vārdiem 1

Likteņdārza draugu alejā šobrīd reģistrēti 23 449 bruģakmeņi, kas ir piektā daļa no plānotajiem 113 000.

Reklāma
Reklāma
Veselam
Ārsti brīdina: šie 3 alkohola veidi ir īpaši kaitīgi veselībai 1
Krimināls
FOTO. Traģiska avārija uz Via Baltica: sadūrās divi kravas auto, vieglā automašīna un mikroautobuss; sievietes dzīvību neizdevās izglābt
Veselam
7 labākie produkti, ko vajadzētu lietot ik dienu, lai “neaizkaļķotos” asinsvadi
Lasīt citas ziņas

Likteņdārza draugu alejas bruģakmeņiem pievienoti arī akmeņi ar visu Latvijas Valsts prezidentu un viņu dzīvesbiedru vārdiem, informē „Kokneses fonda” valdes priekšsēdētāja Valda Auziņa.

Viņa atgādina, ka bruģakmeni kā dāvanu svētkos var veltīt savai ģimenei vai draugiem. Viena bruģakmens cena ir 15 eiro.

CITI ŠOBRĪD LASA

Likteņdārza atbalsta akcija “Sasildi Latviju” turpinās arī decembrī, un nākamā gada pavasarī draugu alejā ieliktajiem atbalstītāju bruģakmeņiem pievienosies šoruden ziedotie bruģakmeņi.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.