Horoskopi un mistika
Horoskopi

Liktenis tev paredzējis īpašu dienu! Horoskopi 12.jūlijam0

Foto: pexels.com

Auns

Diena gaidāma ļoti mierīga. Pacenties no visa, kas notiek tev apkārt, iegūt maksimāli daudz izdevīguma un baudas. Nepazaudē emocionālo līdzsvaru!

Vērsis

Nevajadzētu izrādīt ietiepību lietās, kuras šajā posmā tev patiesībā nav pa spēkam. Nepārpūlies! Bet tā vietā tu vari noteikti izbaudīt privātās dzīves līkločus.

Dvīņi

Pacenties nelaist garām tikšanās, no kurām var būt atkarīga tava nākotne. Pat, ja tevi vienkārši kāds aicina ciemos, noteikti dodies turp. Šodien visas iespējas jāķer aiz astes!

Vēzis

Nekādi emocionālie kāpumi un kritumi nav gaidāmi. Ja nu vienīgi, tu pats sev tos sarūpēsi. Bet sabojāt garastāvokli gan sev, gan mīļotajam tu mācēsi gan…. Un šoreiz – bez īpaša iemesla.

Lauva

Šodien tu, visdrīzāk, būsi nelāgā noskaņojumā un nejutīsies stabili stāvot ar abām kājām uz zemes… Pacenties atrast nodarbošanos, kas tevi var aizvest tālāk no nelāgām domām.

Jaunava

Pirms tam, kā kaut ko izlemt vai sākt darīt, visu kārtīgi apdomā! Šodien īpašu vērību pievērs tām lietām, kuras tu gribētu palaist pašplūsmā.

Svari

Enerģiskais ritms tev neļaus sēdēt uz vietas un izbaudīt garlaicību. Tu taču visu laiku vēlies izjust uzvarētāju garšu. Un tev tas izdosies! Paralēli tam – pievērs pietiekoši daudz uzmanības sadzīviskiem jautājumiem, kā arī – neaizmirsti parūpēties par savu veselību.

Skorpions

Liktenis tev paredzējis īpašu dienu – tev tiks dotas jaunas iespējas, kurās tu varēti nodemonstrēt savus visdažādākos talantus. Un neaizmirsti veltīt pietiekoši daudz uzmanības saviem mīļotajiem cilvēkiem.

Strēlnieks

Enerģiskai rīcībai šī diena ir absolūti nepiemērota. Bet toties mīlas frontē situācija solās būt daudz, daudz labāka – nepalaid to garām!

Mežāzis

Šī diena tev izdosies. Ja vien tev blakus ir mīļotais cilvēks, pacenties vairāk uzmanības veltīt tieši viņam. Viņš to novērtēs.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Labvēlīga diena tieši tev. Tiesa, tu salīdzinoši ātri nogursi, tāpēc nepārvērtē savas spējas. Ja sajūties slikti, parūpējies par savu veselību.

Zivis

Šodien tu būsi garastāvokļa cilvēks – gribi tu to vai nē. Tāpēc padomā, lai šo dienu nepārvērstu pats sev par lielu problēmu.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.