Foto: Anda Krauze

Lucavsalā par 2,4 miljoniem eiro izbūvēs jaunas ielas 0

Pievieno LA.LV

Lucavsalā par 2,4 miljoniem eiro izbūvēs jaunas ielas 1,3 kilometru garumā, šodien lēma Rīgas dome.

Kokteilis
Padomju cilvēka ieradumi, kas noved pie nabadzības: no tiem jau sen bija jāatsakās
Atpazina pēc apģērba… Mirusi atrasta bezvēsts pazudusī 16 gadus vecā Sofija
Ēd pilnu muti! Labākie pārtikas produkti brokastīm, lai nepieņemtos svarā
Lasīt citas ziņas

Projekta gaitā plānots izbūvēt Laivu ielas turpinājumu 650 metru garā posmā ar apgriešanās laukumu, kā arī jaunu ielu aptuveni 660 metru garā posmā no Lucavsalas ielas līdz Laivu ielai. Tādējādi izbūvēto ielu kopgarums būs 1310 metri.

Laivu un jaunajā ielā, kurai vēl nav piešķirts nosaukums, paredzēts veidot divvirzienu satiksmi, kā arī būvprojekts paredz izbūvēt divas sabiedriskā transporta pieturvietas iekškvartāla ielā ar apgriešanās laukumu. Laivu ielai gar brauktuves vienu pusi, atdalītu ar zaļo zonu, virzienā no Salu tilta uz Dienvidu tiltu, iecerēts izbūvēt kopīgu gājēju un velosipēdu ceļu ar dalītu satiksmi.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tāpat būvprojektā paredzēts izbūvēt slēgtas lietus ūdens kanalizācijas sistēmu un ielu apgaismojumu, kā arī veikt esošās gaisvadu elektropārvades līnijas posma pārbūvi kabeļlīnijā un sakaru kanalizācijas izbūvi.

Līgums ar AS “Ceļu pārvalde” tikšot noslēgts par kopējo līguma summu 2,4 miljoni eiro apmērā.

Projekta realizācijai plānots Valsts kasē aizņemties aptuveni divus miljonus eiro. Ielu izbūvi iecerēts pabeigt 2023.gada būvdarbu sezonā.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI