Valsts policijas foto

Ludzas policija meklē bez vēsts pazudušu vīrieti 0

Ludzas policija meklē bezvēsts pazudušo Viktoru Joničenoku, LA.lv pavēstīja VP Latgales reģiona pārvaldes speciāliste Anastasija Laizāne.

Zeme ir nolemta bojāejai: atklāts, kad un kāds būs pasaules gals
Veselam
Antivakseri tagad dziļi nožēlo?! Pētījumā atklāta sensacionāla informācija par Covid-19 vakcīnām 8
Veselam
Apnicis maksāt simtiem eiro par zobu labošanu? Zobu pastās meklē vienu sastāvdaļu – tavi zobi par to būs pateicīgi 1
Lasīt citas ziņas

Vīrietis dzimis 1962. gadā, pēdējo reizi tika redzēts 5. decembra vakarā Zilupes novada Zaļesjes pagasta Plosku ciemā.

Viktoram Joničenokam mugurā bija tumši zila virsjaka ar atstarojošu elementu uz muguras, melnas bikses ar gaišu svītru, melna ziemas cepure, gumijas zābaki.

CITI ŠOBRĪD LASA

Ja kādam ir informācija, kas varētu sekmēt vīrieša atrašanu, lūdzam zvanīt: 65703800, 110, 28744123 vai vērsties tuvākajā policijas iestādē.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.