Miščenko: Kā tikko Putins sašūposies, Lukašenko būs pirmais, kas viņu nodos 0

“[Pašpasludinātais Baltkrievijas prezidents Aleksandrs] Lukašenko pēc savas būtības ir ļoti liels melis un manipulators,” TV24 raidījumā “Globuss” atzina Ukrainas vēstnieks Latvijā Oleksandrs Miščenko.

Reklāma
Reklāma
Trampam atliek bezspēcībā vien noplātīt rokas: Putins atdzīvina 3 klasiskās Kremļa taktikas
Mēs tāpat vien nepadosimies! Ukraina sāk gatavoties sliktākajam scenārijam
FOTO. VIDEO. “Tur ir ļoti daudz VUGD automašīnu, glābēji kaut kur skrien!” Aculiecinieks ziņo par biedējošu skatu galvaspilsētas centrā 16
Lasīt citas ziņas

Miščenko norāda, ka tagad, kad viņš lavierē starp Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu un viņa spiedienu, lai Baltkrievija iesaistītos karā: “Tā ir sapratne par to, ka baltkrievu tauta nav gatava karot ar ukraiņu tautu un vēl viņš saprot, ka tā būs tikai viņa armijas iznīcināšana, tautas vēl lielāka neapmierinātība, kas novedīs pie viņa gāšanas.”

Vēstnieks uzsver, ka Lukašenko tagad ķeras pie visa, kas viņam ir izdevīgi.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Kā tikko Putins sašūposies, viņš būs pirmais, kas nodos Putinu, būs Lukašenko, kurš kliegs, ka vienmēr zinājis, ka tas ir nelietis un maita! To visu redzēsim tuvākajā nākotnē,” pārliecināts ir Miščenko.

Projektu “Globuss” finansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.
Par raidījuma “Globuss” saturu atbild AS “TV Latvija”.

SAISTĪTIE RAKSTI