Foto: ekrānuzņēmums

VIDEO. Aleksandrs Lukašenko pie sevis ciemos uzaicinājis gubernatorus: viesi spiesti vakariņot pie galda, uz kura atrodas… suns 0

Baltkrievijas prezidents Aleksandrs Lukašenko savās mājās Aleksandrijā par godu ražas dienai pie sevis viesos bija uzaicinājis vairākas Baltkrievijas amatpersonas, tostarp gubernatorus. Interneta vietnē nokļuvuši vairāki video no šīm vakariņām un daudzus pārsteidzis kaut kas patiešām negaidīts – blakus ēdienu bļodām uz galda gulējis… suns.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
“Es nekad nebiju plānojusi būt par prezidenta sievu!” Zelenska skumji atklāj, kādas attiecības viņai tagad ir ar vīru 114
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 29
TV24
“Ukraiņi atraduši alternatīvu ATACMS raķetēm,” atklāj NBS majors Slaidiņš 105
Lasīt citas ziņas

Laikā, kamēr Lukašenko ēd un cienā viesus ar dažādiem garšīgiem ēdieniem, starp bļodām, glāzēm un šķīvjiem turpat uz galda nekustīgi guļ mājas saimnieka suns – Pomerānijas šķirnes špics vārdā Umka.

Visai dīvaini šķiet arī tas, ka neviens no viesiem nekādu īpašo uzmanību sunim uz galda nepievērš, tostarp pats Lukašenko – it kā tā tam būtu jābūt.

CITI ŠOBRĪD LASA

Komentāros “Youtube” vairāki lietotāji pauduši savu izbrīnu un neizpratni, kāpēc gan vakariņu laikā, uz galda, starp ēdiena traukiem ir jāatrodas sunim?

Amatpersonas vakariņo pie Lukašenko:

SAISTĪTIE RAKSTI