Foto – Leta/AFP

Madonna pēc koncerta saņēmusi vēstuli no Šona Penna 0

Pievieno LA.LV

Amerikāņu popdīva Madonna atklājusi, ka bijušais vīrs Šons Penns pagājušajā nedēļā pēc koncerta Ņujorkā esot uzrakstījis viņai aizkustinošu vēstuli, ziņo vietne WENN.

90. gadu principi, kas toreiz šķita pašsaprotami un ko ievēroja katrā mājā – pie vairākiem no tiem sākam atgriezties
Mīklainos apstākļos pazudusi lidmašīna ar vairākiem cilvēkiem uz klāja – publiskoti pilota pēdējie vārdi
Gribi, lai darba devējs tevi dievina? Ir piecas frāzes, kas jebkura vadītāja ausīm būs kā medus
Lasīt citas ziņas

“Oskara” balvas laureāts Penns ar meitu Dilanu ceturtdien bija ieradies uz Madonnas koncertu “Madison Square Garden” arēnā Ņujorkā. Pēc uzstāšanās Penns nosūtījis bijušajai sievai vēstuli, apsveicot viņu ar veiksmīgi aizvadītu koncertu.

57 gadus vecā Madonna par to pastāstīja faniem, kas sestdien bija ieradušies uz viņas koncertu “Barclays Center” arēnā.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Nesen uzstājos “Madison Square Garden”, varbūt esat par to dzirdējuši. Un ieradās mans bijušais vīrs! Vai varat iedomāties?” klausītājiem teica Madonna. “Pirms 30 gadiem viņš atnāca uz manu koncertu tajā pašā vietā un pēc tam dusmojās, ka mans skatuves tērps esot bijis pārāk atkailināts. Es nemeloju!”

“Pēc koncerta viņš uzrakstīja man vēstuli, sakot, ka beidzot novērtējot manu mākslu. Un to es varu teikt par laulību! Pēc 30 sasodītiem gadiem,” sacīja dziedātāja.

Madonna un Penns apprecējās 1985. gadā, pēc pēc četriem gadiem izšķīrās.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.