Kokteilis
Dzīvo

Maģiskās eņģeļu stundas no 1. līdz 7.augustam: kādas vēlmes piepildīsies0

Foto: PantherMedia/Scanpix

Lūgšanas, ko tu lūdz savam Sargeņģelim var izteikt jebkurā mirklī, taču ezotēriķi uzskata, ka katru dienu ir tikai dažas maģiskās eņģeļu stundas, kurās lūgšanas sasniedz dzirdīgas ausis.

Lūgt pēc palīdzības tu vari saviem vārdiem, jo pats galvenais šajā ir būt patiesam un neizlikties – ja tev ir patiešām nepieciešama Visuma palīdzība, nekautrējies to palūgt.

Lūk, maģiskās eņģeļu stundas no 1. līdz 7.augustam:

Sestdiena, 1.augustā: pirmajā augusta dienā vari palūgt savam eņģelim tikt vaļā no ļauniem cilvēkiem savā dzīvē un viņu nelāgajiem nodomiem. Dari to laikā no 06:43 līdz 07:25.

Svētdiena, 2.augustā: šajā dienā no 07:32 līdz 08:15 palūdz eņģelim, lai viņš arī turpmāk palīdz tev izvairīties no sliktiem cilvēkiem un viņu ietekmes.

Pirmdiena, 3.augustā: pabeigt uzsāktos darbus un nepieļaut kļūdas tev palīdzēs lūgšanas savam eņģelim. Palūdz viņam to laikā no 08:15 līdz 09:00.

Otrdiena, 4.augusts: atrast ceļu uz laimi un neatkāpties no uzvaras tev palīdzēs sava Sargeņģeļa atbalsts. Palūdz viņam to laikā no 08:35 līdz 09:27.

Trešdiena, 5.augusts: dvēseles mieru atgūt un domas sakārtot tev palīdzēs patiesas lūgšanas eņģelim. Izdari to laikā no 09:12 līdz 10:00.

Saistītie raksti

Ceturtdiena, 6.augusts: materiālās grūtības apgrūtina dzīvi, bet tavs eņģelis var palīdzēt tev ar šīm grūtībām tikt galā. Tev vienīgi par to ir jāpalūdz no sirds – dari to laikā no 09:22 līdz 10:12.

Piektdiena, 7.augusts: šodien eņģelim vari palūgt palīdzību ģimenes lietās. Izdari to laikā no 09:36 līdz 10:32.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.