Kokteilis
Apbrīno

Vēdiskais filozofs, attiecību konsultants Uģis Kuģis sievietes, kas publicē bildes mini kleitās un peldkostīmos, nosauc par lētām prostitūtām5

Publicitātes foto

Vēdiskais filozofs, attiecību konsultants un lektors Uģis Kuģis sociālajā vietnē Facebook publicējis savas pārdomas sievietēm, viņu izskatu un apģērbu mūsdienās. Jāteic, ka viņa ieraksts izpelnījies asas diskusijas un viedokļu atšķirības.

Vairāki sociālo tīklu lietotāji bija šokēti par viņa spriedumu un jautāja, kāpēc viņš uzspiež tik puritāniskus, novecojošus un stereotipiskus uzskatus mūsdienu sabiedrībai?

Piemēram, TV personība Žaklīna Cinovska komentāros pie šī ieraksta rakstīja: “Vai tik kaut kāds kompleksiņš te rakstītājam neslēpjas? Vīrietis un nosoda seksīgu apģērbu? Uzreiz uzsverot par TO…
Uģi kuģi, ajj ajj.. Kas tad nu?”.

Tomēr netrūka arī dažu, kas Uģa Kuģa pārdomas par šo tēmu atbalstīja.

Uģis Kuģis vietnē Facebook pauda savas pārdomas ar šādu ierakstu:

“Karaliene vai prostitūta?

Amerikāņu komiķis piegāja pie meitenes mini svārkos un piedāvāja viņai nodarboties ar seksu. Meitene sajutās aizvainota un atbildēja: “Es neesmu nekāda prostitūta!” Uz ko komiķis atbildēja: “Ziniet, kad man vajadzīga policistes palīdzība, es viņu atpazīstu pēc viņas uniformas. Arī ārste manī izraisa cieņu, kad viņu redzu. Man ir cieņpilna attieksme pret sievieti pavāru, skolotāju un mūķeni. Turklāt man nav jājautā, kāda ir viņu nodarbošanās, lai saprastu, kas viņas ir. Pietiek tikai paskatīties uz viņu drēbēm. Tātad, ja jūs neesat prostitūta, kāpēc jūs valkājat viņas uniformu?”.

Dāmas, ģērbieties atbilstoši jūsu dzīves vērtībām. Internetā ir daudz sieviešu, pat manu draugu vidū, kuras publicē savus fotoattēlus peldkostīmos, mini kleitās un apakšveļā. Pats interesantākais ir tas, ka viņas turpina domāt, ka viņām ir augsta vērtība un ka pret viņām ir jāizturas ar cieņu, gluži tāpat kā pret karalieni. Tad rodas jautājums, kā tad izskatās īsta karaliene? Karalienes ķermenis vienmēr ir aizklāts ar drēbēm no ziņkārīgo acīm. Viņai ir glīts grims un pieticīga frizūra. Un karaliskajā namā katra sieviete izskatās eleganta. Jo gudrāka ir sieviete, jo noslēgtāka viņa ir svešiem cilvēkiem. Un tas nenozīmē, ka viņai trūkst elegances un šarma.

Zemākiem sabiedrības slāņiem tiek propogandēts lētas prostitūtas tēls, izmantojot popmūziku, filmas un viltus elkus, bet patiesas karalienes nekad nebūs kaili publiski pieejamas.
Saistītie raksti

Paskaties uz savu tēlu un padomājiet, kam jūs līdzināties — karalienei vai prostitūtai. Tad jūs iespējams sapratīsiet, kāda ir apkārtējo attieksme pret jums.”

Jāpiebilst, ka piedaloties TV šovā “Vakariņas četratā” Uģis Kuģis neslēpa, ka ar savu sievu viņš lielākoties guļ atsevišķās telpās un sekss vēdiskajā kultūrā ir domāts tikai bērnu ieņemšanai. “Mēs pie tā pieturamies,” – toreiz sacīja attiecību konsultants.

Uģa Kuģa oriģinālo ierakstu sociālajā vietnē vairs izlasīt nevar.

Taču te var izlasīt skaidrojumu, kāpēc vairs nav pieejams oriģinālais ieraksts:

LA.LV Aptauja

Vai tu piekrīti Uģa Kuģa apgalvojumam par apģērbu un sievietes vērtību?

  • Nē, nepiekrītu
  • Jā, piekrītu
  • Man nav viedokļa šajā jautājumā

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.