Foto – publicitātes

„Mākslas medības” Kalnciema kvartālā 0

2013. gada 9. martā pl.12.00  Kalnciema kvartālā sadarbībā ar Latvijas Mākslas akadēmiju tiks atklātas ikgadējās „Mākslas medības”, kas ir jauno mākslinieku darbu izstāde un pārdošana.

Lai krīzes vai kara situācijā neciestu badu… 10 pārtikas produkti, kuri nebojājas gadiem ilgi
Kokteilis
Kas jūs bijāt iepriekšējā dzīvē? Vienkāršs aprēķins pēc dzimšanas datuma var sniegt atbildi
Pēc Irānas “nē” Trampam ASV “pastardienas lidmašīna” pamanīta riņķojam virs ASV kodolieroču vadības centra
Lasīt citas ziņas

„Mākslas medības” notiks no 9. līdz 28. martam.
„Mākslas medības” ir Kalnciema kvartāla un Latvijas Mākslas akadēmijas sadarbības pasākums, jauno mākslinieku popularizēšanas platforma un mākslas darbu pieejamības nodrošināšana plašam interesentu lokam.
Atklāšanas laikā Kalnciema kvartāls kopīgi ar Latvijas Mākslas akadēmiju izvēlēsies vienu darbu, kura autoram tiks piešķirta balva – iespēja rīkot personālizstādi Kalnciema kvartāla galerijā. Pasākuma laikā varēs satikt pašus māksliniekus, kā arī saņemt konsultācijas par darbu izvēles jautājumiem, piedalīties radošajās darbnīcās.
„Mākslas medības” būs atvērtas Kalnciema kvartāla galerijā un Vīnu veikala zālē katru dienu 12.00-22.00, izņemot svētdienas.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.