Foto-LETA/AFP

Malaizijas vēlēšanās uzvarējusi valdošā koalīcija 0

Pievieno LA.LV

Malaizijā 5.maijā notikušajās parlamenta vēlēšanās uzvarējusi līdz šim valdījusī koalīcija “Barisan Nasional” (“Nacionālā fronte”), liecina oficiālie rezultāti. Tostarp opozīcija uzskata, ka rezultāti ir falsificēti un sakāvi atzīt atsakās.

NASA satelīti uz Zemes fiksējuši netipiskus procesus, kas notiek tieši naktīs
Patiesība nākusi klajā: Marks Rite paver priekškaru vienam no Eiropas noslēpumiem par karu Ukrainā
Situācija kļūst nopietna: ASV ir nobažījušās, ka Krievijas kampaņa pret Baltijas valstīm varētu pāraugt kaut kā lielākā
Lasīt citas ziņas

Atbilstoši oficiālajiem rezultātiem “Nacionālā fronte” izcīnījusi 133 no parlamenta 222 vietām.

Premjerministrs Nadžibs Razaks jau aicinājis sabiedrību uz izlīgumu, vienlaikus noraidot apsūdzības par it kā notikušo rezultātu falsifikāciju.

CITI ŠOBRĪD LASA

Opozīcijas līderis Anvars Ibrahims 6.maijā sacīja, ka viņa vadītais politiskais spēks apstrīdēs rezultātus, vienlaikus norādot, ka valstī 56 gadus valdījušais bloks ir “zaudējis leģitimitāti”.

“Es šodien turpinu uzstāt, ka mēs vēlēšanās uzvarējām. Vēlēšanu komisija ir līdzvainīga noziegumā – malaiziešu vēlēšanu nozagšanā,” sacīja Anvars. “Šī valdība ir zaudējusi leģitimitāti.”

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.