Miks Dukurs privātajā dzīvē un uz skatuves

“Man gribas raudāt!” Miks Dukurs atklāti par sajūtām, audzinot bērnus pēc šķiršanās 36

“Jūs domājat, ka es kliegšu? Nē, šodien man gribas raudāt,” savā “Instagram” kontā ar stāstu dalījies mūziķis Miks Dukurs, atklājot pārdomas, kas radušās, pavadot laiku kopā ar bērniem pēc šķiršanās.

Reklāma
Reklāma
Skolas direktora viedoklis par skolotāju apdāvināšanu mācību gada noslēgumā: “Sabiedrība ir morāli slima ar šīm dāvanām un pateicībām”
Receptes
22 dažādas auksto zupu receptes karstām vasaras dienām – ar bietēm un bez, saldas un sāļas, vieglas un sātīgas
Kokteilis
VIDEO. Iemīļotais aktieris Andris Keišs benzīntankā piedzīvojis smieklīgu “tikšanos” pats ar savu balsi 8
Lasīt citas ziņas

“Ko es varu pateikt – audzināt bērnus, sevišķi divus, tas ir tieši divu cilvēku pienākums, tāpēc es ļoti jūtu līdzi sievietēm, kuras paliek vienas ar bērniem,” viņš dalās pārdomās.

“Un tas ir skumji. Tie čaļi, kas aiziet, tie veči…Un neliekas ne zinis…” viņš turpina, atklājot savu attieksmi pret vīriešiem, kas pamet savus bērnus.

CITI ŠOBRĪD LASA

Viņš norāda, ka citi varētu domāt, ka kaut kas traks šajā rītā ir atgadījies, bet tā nebūt nav: “Pilnīgi parasts rīts ar sīkajiem. Un es jūtos tā, ka man vajadzētu aizbraukt kādā īsā ceļojumā, atvaļinājumā, pabūt ar sevi. Es atzīstu – es vairāk nemaz nevarētu, bet es esmu klātesošs.”

“Arī pēc šķiršanās kaut kā kopā tas ir jāpaveic,” viņš norāda.
FOTO: Miks Dukurs/Instagram

Pagājušā gada oktobrī vēstījām, ka Miks Dukurs socvietnē “Facebook” nāca klajā ar bēdīgām ziņām – viņa un sievas Lauras kopdzīve ir beigusies:

“Nozīmīgs dzīves posms – laulība ar manu sievu Lauru Dukuri – ir noslēdzies. 11 skaisti gadi, divi superīgi bērni un daudz kopīgi izdzīvotu kāpumu un kritumu, taču mēs uztveram to cik iespējams viegli un ir jāturpina kāpt!

Sanāk krist, notīrām drēbes un turpinām ceļu jau citādi. Joprojām kā draugi, kā mīloši vecāki saviem bērniem un atbalstot vienam otru. Draugi, viss būs labi! Šī dziesma ir pirmais vēstnesis no tā kas sekos, jo sirds ir pilna un vēlos dalīties!

Neviena šķiršanās nav viegla un paies laiks līdz apradīsim ar jauno realitāti, taču tikmēr apsolu savas sajūtas, kā vienmēr, izpaust ar mūzikas palīdzību.”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.