Māra Rikmane 0
Kāda mantra mani allaž noskaņo uz meditatīvām pārdomām: viens visā, viss vienā. Jo vairāk par šo vārdu salikumu domāju, jo dziļāks, pilnīgāks un radošāks tas liekas.
Reklāma
Reklāma
Kremlis plēšas uz Baltiju: jaunieši tiek savervēti par 15 eiro, lai izpildītu Krievijas specdienestu uzdevumus
“Un ko “Lidl”, “Maxima”, “Rimi”, “Senukai”? Iekasē tikai no tautas naudiņu,” pirms “Melnās piektdienas” latvieši atklāj vienu veikalu, kur jādodas iepirkties
“Pēc pusotras stundas viņi izsauca ātro palīdzību!” Divus gadus veca meitene mirst zobārstniecības klīnikā: vecāki vaino ārstus
Atklājot, cik aptverošs jebkurā izpausmē ir vismazākā savienojums ar vislielāko. Cilvēks Visumā ir tikai niecīgs puteklis, bet kādu bezgalīgi plašu izvēles lauku makrokosms viņam piedāvā!
Māra Rikmane, gleznotāja



