Diāna Marcinkēviča.
Diāna Marcinkēviča.
Foto: itftennis.com

Marcinkēvičai pietrūkst solis līdz lieliskai Ziemassvētku dāvanai 0

Pievieno LA.LV

Latvijas trešā rakete sieviešu tenisā Diāna Marcinkēviča sestdien cieta zaudējumu Navimumbajas ITF 25 000 sērijas turnīra finālā.

Kas to būtu domājis? 9 lietas, kas deviņdesmitajos bija ikdiena, bet tagad kļuvušas par turīgo privilēģiju
Dzīvoklis Jūrmalā ar skatu uz jūru sajūsmina cilvēkus līdz brīdim, kad viņi ierauga tā cenu
Veselam
Ne tikai atmiņas zudums: ārsti atklāj sešas slēptās demences pazīmes, kuras bieži tiek ignorētas
Lasīt citas ziņas

Marcinkēvča, kura WTA rangā ieņem 285.vietu un turnīrā bija izlikta ar septīto numuru, finālmačā ar rezultātu 6-0, 3-6, 5-7 piekāpās austrietei Barbarai Hāsai, kura reitingā ir 219.pozīcijā.

Marcinkēviča pirmo setu uzvarēja “tīri”, nezaudējot nevienu geimu, bet nākamajā atzina pretinieces pārākumu ar 3-6. Līdz ar to uzvarētāja tika noskaidrota trešajā setā, kurā Latvijas tenisiste nonāca vadībā ar 5-2, taču divreiz nespēja izservēt uzvaru mačā un piekāpās ar 5-7.

CITI ŠOBRĪD LASA

Par fināla sasniegšanu Marcinkēviča nopelnīja 30 WTA ranga punktus, kas ļaus veikt nelielu kāpumu reitingā.

Savas karjeras laikā Marcinkēviča ir izcīnījusi septiņus ITF vienspēļu titulus, no kuriem trīs ir ITF 25 000 turnīru raudzes. Iepriekšējā ITF trofeja tika gūta novembra sākumā.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.