Foto: Karīna Miezāja

Mārtiņš Trons mierina: Lauksaimnieku protesti pagaidām nenotiks 34

TV24 raidījumā “Uz līnijas” Mārtiņš Trons, Zemnieku Saeimas valdes loceklis, norādīja, ka lauksaimnieku protesti pagaidām nenotiks.

Reklāma
Reklāma
10 apetīti nomācoši produkti, kas jāēd katru dienu 23
“Taksists nolēma kļūt par ballītes kulmināciju” – pašā Rīgas centrā kāda vecmeitu ballīte noslēgusies ar taksista Vjačeslava perversu uzvedību 30
Kokteilis
FOTO. Mākslīgais intelekts nosauc 10 pasaules pievilcīgākos vīriešus. Starp tiem – pretrunīgi vērtēts Latvijas politiķis 107
Lasīt citas ziņas

“Nedēļa ir bijusi saspringta, bija tikšanas ar Saeimas priekšsēdētāju, gan premjerministri, gan vairākas tikšanās ar zemkopības ministru un nākamnedēļ, tiek plānota tikšanas ar VARAM ministru, satiksmes ministru, viņš gan nav devis atbildi, bet cerams, ka atradīsies laiks sarunai. Tāpat arī Saeimā ir paredzēts izskatīt un apstiprināt likumprojektu, kas principā paredzēs Krievijas izcelsmes importa lopbarības un pārtikas preču ierobežojumu. Ir vēl virkne lietu, pie kā strādāt, ir sākusies kustība, mēs nevaram teikt, ka jau ir panākts rezultāts, bet ir vienošanās, ir izstrādāts likumprojekts, procesā ir vairāki MK noteikumu grozījumi takā darbs notiek, tādēļ protesta rīkošana būtu pārsteidzīga,” norāda Trons.

Komentējot zemkopības ministra Armands Krauze (ZZS) izteicienu, ka Nacionālā līmenī lauksaimnieku prasības ir izpildītas un tālākiem protestiem Rīgā nevajadzētu būt, Trons norāda, ka vēlamo nevajag jaukt ar iespējamo rezultātu, viss ir procesā, bet neviens normatīvais akts vēl nav sagrozīts nedēļas laikā, ir sarunas un ir solījumi, nekas nav izpildīts. 

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.