Maskava sašutusi par Latvijas prezidenta spriedumu 0

Pievieno LA.LV

Latvijas prezidenta Andra Bērziņa spriedumi par to, ka Otrajā pasaules karā vācu pusē karojušie latviešu leģionāri nav noziedznieki un ka viņu priekšā ir jānoliec galva, trešdien raisījuši Krievijas Ārlietu ministrijas sašutumu.


 

Patiesība nākusi klajā: Marks Rite paver priekškaru vienam no Eiropas noslēpumiem par karu Ukrainā
Lietuvā strauji izplatās nelāga slimība: pats biedējošākais – nav zināms, kā saslimušie inficējās
Kokteilis
Tikai šīs trīs zodiaka zīmes ir apveltītas ar īpašu “sesto maņu” – lūk, kuras tās ir 1
Lasīt citas ziņas

“Diemžēl nākas konstatēt, ka oficiālās Rīgas iesakņojusies tiekšanās pēc “vēsturiskā revanša” nesekmē to, ka mūsdienu Latvija tiek uztverta kā demokrātiska valsts, kā arī nesekmē tās attiecību attīstīšanu ar Krieviju,” norādīja Krievijas Ārlietu ministrijas pārstāvis Aleksandrs Lukaševičs.

“Centieni attaisnot Latviešu brīvprātīgā SS leģiona ļaundarības pret mierīgajiem iedzīvotājiem Novgorodas un Pleskavas apgabalā, Baltkrievijā, kā arī Rīgas geto ir zaimojoši, amorāli un likumsakarīgi raisa dziļu sašutumu kā Latvijā, tā arī ārzemēs,” norādīja Lukaševičs.

CITI ŠOBRĪD LASA

Šādi demonstratīvi tiek ignorēta ANO Ģenerālās asamblejas 66. sesijas rezolūcija par tādas prakses nepieļaujamību, kas sekmē mūsdienu rasisma un ksenofobijas formu eskalāciju, nesenais Eiropas rasisma un neiecietības komisijas ziņojums, kurā pausts satraukums par nacistu kustības, bijušo “Waffen SS” biedru un vietējo kolaboracionistu slavināšanu, pārliecināts ir Krievijas diplomāts.

“Turklāt līdzās šiem centieniem padarīt baltus hitleriskos līdzskrējējus izskan arī sašutumu izraisoša izsmalcināta argumentācija, it kā padomju vara vēl 1955. gadā būtu reabilitējusi bijušos esesiešus,” norādīja Lukaševičs.

 

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.