Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto: shutterstock.com

Maskavā ugunsgrēkā gājuši bojā 17 cilvēki 0

Pievieno LA.LV

Sestdien Maskavā ugunsgrēkā noliktavā gājuši bojā 17 cilvēki, vēl trīs hospitalizēti, pavēstīja avots ārkārtas situāciju dienestā.

Plāno iegādāties lietotu auto? 13 automašīnas, kuras var iegādāties pat ar lielu nobraukumu 77
Veselam
Magnijs bez tabletēm – 7 produkti, kuros slēpjas cilvēka ķermenim tik vajadzīgais magnijs
Ukraina veikusi spēcīgāko dronu triecienu Maskavai pēdējā gada laikā – Putins reaģē, ieviešot jaunus aizliegumus
Lasīt citas ziņas

“Tipogrāfijas administrācijas un noliktavas ēkā likvidēts ugunsgrēks 200 kvadrātmetru platībā,” pavēstīja avots.

Bojāgājušie ir iebraucēji no Kirgīzijas. Bojāgājušie atradušies noslēgtā telpā, ugunsdzēsējiem viņu iznešanai nācies izlauzt sienu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Sākotnējie izmeklēšanas rezultāti rāda, ka nav notikusi ļaunprātīga dedzināšana, ticamākais ugunsgrēka cēlonis ir īssavienojums.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.