“Mattel” laidīs klajā prinča Viljama un Keitas lelles 0

Leļļu ražotājs “Mattel Inc” paziņojis, ka aprīlī laidīs klajā leļļu komplektu par godu prinča Viljama un Keitas Midltones kāzu gadadienai.

Reklāma
Reklāma
Lūdz palīdzību Jāņa meklēšanā: “Jāķemmē krasti līdz pat jūrai, jo HES bija palaidis turbīnas, straume nereāla – apgāza laivu…”
Bijušais CIP vadītājs: ASV apzināti deva Ukrainai ieročus, lai tā “asiņotu”, nevis uzvarētu 130
Kokteilis
Šīs 4 zodiaka zīmes riskē novecot vientulībā
Lasīt citas ziņas

Karaliskā pāra lelles būs ģērbtas tādos pašos tērpos, kādus viņi valkāja kāzu ceremonijā, ko noskatījās ap trim miljardiem cilvēku visā pasaulē. Viljama lelle būs ģērbta īru gvardes formas tērpā, bet Keitas lelle valkās baltu kāzu kleitu, plīvuru un miniatūru diadēmu.

Leļļu komplekts maksās simt dolārus (aptuveni 53 latus). To jau tagad iespējams pasūtīt “Mattel” mājaslapā. “Barbie Collector” sērijā, kurā ietilpst Kembridžas hercoga un hercogienes lelles, izlaisti kantrī dziedātāju Tima Makgrova un Feitas Hilas, kā arī 50. gadu televīzijas seriāla “I Love Lucy” galveno lomu atveidotāju Lusillas Bolas un Desi Arnaza leļļu komplekti.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.