Foto-LETA

“Maxima” traģēdija: uzņēmums cietušajiem izmaksāšot 100 000 eiro 1

Pievieno LA.LV

Mazumtirdzniecības uzņēmums SIA “Maxima Latvija” apgalvo, ka ir panācis vienošanos ar Zolitūdes traģēdijas cietušo pārstāvjiem, taču sīkāku informāciju tiek solīts sniegt rīt, 8.novembrī, sasauktā preses brīfingā.

Veselam
Onkologs nosauc lietas, kas var palielināt vēža risku: dažas no tām atrodamas gandrīz katrā virtuvē
Veselam
saprast, ka tuvojas infarkts? Pazīmes, kuras nedrīkst norakstīt uz stresu, nogurumu vai kuņģi
Ukraiņi iesaka krieviem bēgt no Krievijas: Peskova vārdi liek izdarīt satraucošus secinājumus 3
Lasīt citas ziņas

Latvijas Televīzijas raidījuma “Panorāma” rīcībā esošā informācija liecina, ka katrai no traģēdijā cietušo ģimenēm “Maxima Latvija” esot gatava izmaksāt kompensāciju 100 000 eiro apmērā, taču ne visas ģimenes tam esot piekritušas.

Preses brīfings notiks viesnīcas “Tallink Hotel Riga” telpās, Rīgā, Elizabetes iela 24, plkst.11.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kā ziņots, 2013.gada 21.novembrī, iebrūkot lielveikala “Maxima” jumtam, dzīvību zaudēja 54 cilvēki. Zolitūdes traģēdija ir lielākā Latvijā kopš neatkarības atjaunošanas.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.