Madona pirmo reizi uzņems pasaules spēcīgākos rollerslēpotājus.
Publicitātes foto

Medaļu lietus Madonā: Latvijas sportisti veiksmīgi startējuš Pasaules kausa posmā un pasaules junioru čempionātā rollerslēpošanā 0

Ilmārs Stūriška, “Latvijas Avīze”, AS “Latvijas Mediji”

7 pārsteidzošas lietas, ko par jums atklāj apģērba krāsa
Kadirovam daudz nav atlicis – viņš mirst. Čečenijas līdera nāve var ievilkt Putinu jaunā karā 144
7 produkti, kurus nedrīkst otrreiz sildīt: tie var nodarīt būtisku kaitējumu veselībai 46

Pasaules kausa posmā un pasaules junioru čempionātā rollerslēpošanā Madonā veiksmīgi startējuši Latvijas sportisti, kopumā izcīnot desmit medaļas.

Komandu sprintā mājiniekiem zeltu sarūpēja Raimo Vīgants un Niks Saulītis. Vīgants tika pie sudraba 200 metru sprintā. 20 kilometru brīvā stila distancē pirmie pieci sportisti finišēja 1,4 sekundēs, starp četriem itāliešiem arī Raimo, kuram līdz bronzai pietrūka vienas sekundes simtdaļas – ceturtā vieta.

Komandu sprintā Kitija Auziņa un Estere Volfa izcīnīja bronzu, Kitija uz pjedestāla kāpa arī sprintā un 15 kilometru klasikā (sudrabs un bronza). Junioru konkurencē zeltu komandu sprintā izcīnīja Linda Kaparkalēja ar Samantu Krampi, bet Raineram Paeglim ar Lauri Kaparkalēju – bronza. Lauris kļuva par čempionu 200 metru sprintā, Samanta tika pie bronzas 7,5 kilometru klasikā un sudraba sprintā.