Medībās redzēt vienam otru: Huntloc 0

Līdz šim amizanti šķituši zviedru mednieki – ne tikai viņi paši apkārušies ar rācijām, suņu izsekošanas sistēmu navigatoriem, telefoniem, vēl piedevām arī dzirdes aizsardzības austiņām, bet arī viņu suņiem uzkabinātas izsekošanas siksnas un arī kameras. Šķiet, ka sūrie zviedru mednieki nekautrējas izmantot modernās tehnoloģijas, lai medību procesu padarītu pēc iespējas efektīvāku.

Reklāma
Reklāma
VIDEO. Laupītāji uz motocikliem mēģina apzagt garām ejošu sievieti, taču nelāgais nodoms viņiem tūlītēji atspēlējas 11
Eksperts nāk klajā ar fatālu paredzējumu: Krievija izmantos kodolieročus neatkarīgi no tā, vai Rietumi apbruņos Ukrainu 69
TV24
Kāpēc mums ir tik mazas pensijas? Es neesmu vainīga, ka strādāju krievu laikā! Atbild VSAA 92
Lasīt citas ziņas

Arī mēs Latvijā arvien vairāk izmantojam modernās tehnoloģijas – rācijas, suņu izsekošanas sistēmas, un kādēļ gan ne – vai tad nav jauki, ja ir iespēja kontrolēt medību procesu? Šajā ziņā lielā mērā var palīdzēt igauņu uzņēmums Huntloc, kas klajā nākuši ne tikai ar aplikāciju, lai efektīvāku padarītu medību organizāciju, bet arī ar suņu izsekošanas sistēmu.

Atšķirībā no Latvijā populārā Garmin, šī sistēma balstās uz interneta savienojumu, un tas ir šīs sistēmas lielākais mīnuss, lai gan pietiek arī gana daudz plusu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Huntloc sistēmu testēju jau kopš vasaras, it īpaši suņa izsekošanas siksnu. Taču visu aplikāciju pilnā jaudā notestējām oktobrī, sākoties dzinējmedību sezonai. Ar mednieku kluba Vanagi vadītāja Guntara Zonberga atbalstu, nolēmām saslēgt maksimāli daudz mednieku, piedevām vēl pieslēgt klāt suņu siksnas. Eksperimenta tehniskajam nodrošinājumam uz medībām ieradās arī Huntloc pārstāvis Latvijā Armands Dzalbs.

VISU RAKSTU LASIET ŽURNĀLA “MEDĪBAS” NOVEMBRI NUMURĀ VAI E-IZDEVUMĀ!

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.