Mediju magnātu aiztur par krāpšanu
 0

Pievieno LA.LV

Itālijas policija aizturējusi mediju magnātu Andželo Ricoli par krāpniecisku bankrotu 30 miljonu eiro (21 miljona latu) apmērā.


 

Dārzs
Lapsenes neuzbrūk nejauši. Lūk, kas tās pievelk pie konkrētiem cilvēkiem 5
Kokteilis
Cilvēkiem, kas dzimuši šajos datumos, piemīt monarha temperaments
Kokteilis
Kad satiekas šīs zodiaka zīmes, garlaicīgi nav nekad: astrologi nosauc saderības, kurās dzimst labākās idejas un piedzīvojumi
Lasīt citas ziņas

69 gadus vecais Ricoli ir laikraksta “Corriere della Sera” bijušais īpašnieks. Viņš ir smagi slims, un policija viņu apsargā slimnīcā. Prokurori apsūdz Ricoli, ka viņš izmantojis savu holdingu “Tevere Audiovisivi” četru citu firmu kontrolēšanai ar fiktīvu kompāniju starpniecību. Ricoli tika apsūdzēts krāpnieciskā bankrotā jau pagājušā gadsimta astoņdesmitajos gados. Tajā pašā izmeklēšanā ir apsūdzēta arī viņa sieva Melanija de Nikilo-Ricoli, kas ir parlamenta deputāte no ekspremjera Silvio Berluskoni partijas “Tautas brīvība”. Magnāta vectēvs Andželo Ricoli vecākais, kurš dzīvojis no 1889. līdz 1970. gadam, nodibināja izdevniecību “Rizzoli” un bija slavenu filmu producents.

 

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.