Foto – Leta/EPA

Megana Treinore balss saišu pārpūles dēļ pārtrauc koncertturneju 0

Amerikāņu dziedātāja Megana Treinore otrdien atcēla atlikušos turnejas koncertus, jo viņai atklāts asinsizplūdums balss saitēs.

Reklāma
Reklāma
Kad steidzami jādodas pie ārsta: 5 pazīmes, kas var liecināt par paaugstinātu holesterīna līmeni
Kokteilis
3 zodiaka zīmes, kas visbiežāk dod tukšus solījumus
Izklaidēm nav ne vainas, bet nākamās dienas paģiras gan nav patīkamas. 15 produkti, kas, iespējams, mazinās alkohola paliekošās sekas nākamajā dienā
Lasīt citas ziņas

21 gadu vecā Treinore sacīja, ka veikšot operāciju. “Man atkal ir balss saišu asinsizplūdums. Es slimoju ar bronhītu un daudz klepoju, un tas visu tikai pasliktināja,” viņa paziņoja sociālajā tīklā “Instagram”.

Treinore pagājušogad guva milzu atpazīstamību ar “All About That Bass”. Viņas koncertturneja sākās jūlijā Sentluisā. Bija paredzēts, ka viņa līdz septembrim turpinās koncertēt Nešvilā, Atlantā, Čikāgā un citās pilsētās.

CITI ŠOBRĪD LASA

Treinore jūlijā atcēla uzstāšanās balss saišu pārpūles dēļ.

No balss saišu asinsizplūduma šogad cietuši arī jaunie dziedātāji Sems Smits un Džesa Glinna, kuri pēc pirmajiem lielajiem panākumiem devās ilgās un nogurdinošās koncertturnejās.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.