Franču pilots Sebastjans Ožjē un Žiljēns Ingrasija izcīnīja uzvaru pasaules rallijas čempionāta (WRC) sezonas trešajā posmā.

Meksikas ralliju pabeidz dienu ātrāk, Tenaks piekāpjas Ožjē 0

Titulētais franču pilots Sebastjans Ožjē sestdien izcīnīja uzvaru pasaules rallijas čempionāta (WRC) sezonas trešajā posmā – Meksikas rallijā -, kas koronavīrusa izplatības dēļ tika pārtraukts pēc otrās pilnās dienas.

Ziemeļamerikas indiāņu zvēru horoskops. Uzzini, kurš dzīvnieks esi tu! 17
4 ikdienišķas un efektīvas lietas: tās palīdz tikt vaļā no liekā svara, ja tev nepatīk sportot 3
Krievu murgs Turcijā: turki Krievijas pilsoņus izsēdina no lidmašīnām un neļauj lidot uz citām valstīm 99

“Toyota” pilots Ožjē Meksikā uzvarējis sešas reizes karjerā.

Otrās vietas ieguvējs, pērnā gada čempions Ots Tenaks no Igaunijas (“Hyundai”), uzvarētājam zaudēja 27,8 sekundes, bet trešajā pozīcijā bija soms Tēmu Suninens (“Ford”), kurš atpalika 37,9 sekundes.

Tālāko sekoja divi “Toyota” piloti, brits Elfins Evanss un divkārtējais Latvijas čempions Kalle Rovanpere no Somijas, bet sestais bija zviedrs Pontuss Tidemands (“Škoda”).

Pasaules čempionāta kopvērtējumā līderis ar 62 punktiem ir Ožjē, viņam ar 54 punktiem seko Evanss, bet trešais ar 42 punktiem ir beļģis Tjerī Nevils (“Hyundai”).

Tenaks ar stūrmani Martinu Jerveoju, pārstāvot “Toyota” komandu, pērn izcīnīja savai valstij vēsturisku WRC čempiontitulu. Ar Igaunijai pirmo WRC titulu viņš pārtrauca Francijas autosportistu 15 gadus ilgušo dominanci.