Foto-LETA/AFP

Merkele: par notiekošo Ukrainā atbildīga ir Krievija 2

Vācijas kanclere Angela Merkele piektdien pieprasījusi Krievijai beidzot izdarīt spiedienu uz prokrieviskajiem separātistiem Ukrainas austrumos, kā arī veikt starptautisku Malaizijas gaisa lainera katastrofas izmeklēšanu.

Kokteilis
FOTO. “Muzikālās bankas” vadītājās kleita vēl nav nekas: vai atceries šos drosmīgos latviešu slavenību tērpus?
Kokteilis
Atlaišana, naudas un veselības problēmas: kuras zodiaka zīmes šogad būs vislielākās zaudētājas?
Kokteilis
Skorpioni perfekcionisti, bet Zivis – netīro krūžu karalienes: nekārtīgāko zodiaka zīmju tops
Lasīt citas ziņas

“Notikumi parādījuši, ka jābūt politiskam risinājumam, un par to, kas šobrīd notiek Ukrainā, pilnībā ir atbildīga Krievija,” sarunā ar žurnālistiem uzsvēra Merkele.

“Neredzu citu iespēju kā runāt ar [Krievijas prezidentu Vladimiru] Putinu,” piebilda kanclere. “Sadarbībā ir grūtības, kuras mums jāpārvar.”

CITI ŠOBRĪD LASA

Kā viņa atzina, pierādījumi liecina par to, ka “Malaysia Airlines” lidmašīna virs Ukrainas teritorijas tikusi notriekta.

“Tie, kas par to ir atbildīgi, jāsauc tiesas priekšā,” uzsvēra Merkele.

“Tagad ir svarīgi, lai, cik drīz vien iespējams, notiktu neatkarīga izmeklēšana,” sacīja Merkele. “Tam nepieciešama uguns pārtraukšana.”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.