Foto: Edijs Pālens/LETA

“Lai mēs brīvību vērtētu augstāk par ērtībām!” Lasītāju novēlējumi sev un Latvijai valsts svētkos 0

Andris Grīnbergs, “Latvijas Avīze”, AS “Latvijas Mediji”

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts?
TV24
“Viss ir slikti!” Krievijas karavīrs raudot dalās ar notiekošo frontē
“Kad esi ko parādā VID, atgādinājumi nāk nemitīgi, bet, ja esi strādājošs pensionārs, neviens neatgādina…” Iveta par pensionāru iespējām saņemt pārrēķinu
Lasīt citas ziņas

Iveta Tīrumniece, Viesītes pagasta zemnieku saimniecības “Kalna Dambrāni” īpašniece: “Sestdien mēs, saimniecības darbinieki ar ģimenes locekļiem, kopā četrdesmit cilvēku, piedalījāmies mūsu Lielajā talkā, kam palīdzēja pati saulīte. Arī sējam graudaugus un zālājus. Visi dzīvojam ar optimismu, par savām grūtībām sakām – pupu mizas. Šopavasar nemaz citādi nevar, jo Ukrainā karš. Sev un Latvijai vēlu mīlestību, saticību, mierīgas debesis.”

Baiba Rivža, akadēmiķe: “Lai man izdodas arī savus mazbērnus apveltīt ar latvisko garu! Tā, kā mana mamma deva latviskuma apziņu manām meitām, dažkārt pat uz burtnīcas lapas pieķeksējot, cik tautasdziesmu katrai mazmeitai ir noturējies galvā. Latvija kā valsts ir un būs stipra ar gudriem un izglītotiem cilvēkiem, tāpēc – lai šī gada augstskolu absolventus nomaina atkal jauni studenti, lai ir pilnas auditorijas, top izcili zinātniskie darbi, veidojas jauni zinātnieki! Zināšanām galvā tāpat kā latviskumam sirdī nedrīkst rasties paaudžu pārrāvums. Lai mēs kā tauta brīvību vērtētu aug­stāk par ērtībām!”

CITI ŠOBRĪD LASA

Juris Biķis, kokrūpnieks: “Lai vienmēr būtu brīva un neatkarīga Latvija!”

Guntis Gailītis, Rīgas Latviešu biedrības priekšsēdētājs: “Šajā sarežģītajā laikā man svarīgākais ir darboties un strādāt Latvijas labā. Latvijai novēlu gaišumu. Visu to labo un skaisto, ko izstaro izgaismotais Brīvības piemineklis. Lai svētku mirdzums ienāk katrā mājā, katrā ģimenē, katra cilvēka sirdī!”

Janīna Kursīte, Latvijas Universitātes profesore: “Katram atsevišķi un visiem kopā domāt labas domas par mūsu Latviju un veidot katram savu novadu skaistāku un līdz ar to arī stiprāku! Mēs ikviens neatkarīgi no tautības, reliģiskās piederības, vecuma esam svarīga Latvijas daļa. Būsim laimīgi un darīsim Latviju laimīgu!”

Arvīds Bobinskis, mācītājs Dienvidkurzemes novada luterāņu draudzēs Jūrmalciemā un Muitniekos: “Sev novēlu cerību, ticību, veselību. Par Latviju domājot – lai Dievs dod mieru Ukrainā, tad arī mums viss būs labi. Agrāk 16 gadus nostrādāju Aknīstes, Subates un tās apkārtnes draudzēs, svētku sveicienus sūtu visiem turienes ļaudīm, arī jēkabpiliešiem.”

SAISTĪTIE RAKSTI