ASV prezidents Donalds Tramps.
ASV prezidents Donalds Tramps.
Foto: AFP/SCANPIX

“Mēs pagaidām viņu nenogalināsim!” Tramps brīdina pasauli 0

ASV prezidents Donalds Tramps otrdien paziņoja, ka ASV pagaidām nenogalinās Irānas augstāko līderi, bet brīdināja ajatolu Ali Hamenei neveikt turpmākus uzbrukumus.

Reklāma
Reklāma
Kovids bija ģenerālmēģinājums? Ķīnā strauji izplatās jauns vīruss, kas nupat sasniedzis citu valsti 3
Kokteilis
“Tas vistiešākajā mērā skar mūs” – par šķiršanos paziņo iemīļotas radio SWH personības – Kaspars Breidaks un Sanda Dejus 2
11 lietas, par kurām agrāk kaunējās, bet tagad tās uzskata par normālām
Lasīt citas ziņas

“Mēs precīzi zinām, kur slēpjas tā dēvētais “augstākais līderis”. Viņš ir viegls mērķis, bet tur ir drošībā. Mēs negrasāmies viņu likvidēt (nogalināt!), vismaz pagaidām ne,” Tramps pavēstīja platformā “Truth Social”.

“Bet mēs nevēlamies, lai raķetes tiktu raidītas uz civiliedzīvotājiem vai amerikāņu karavīriem. Mūsu pacietība izsīkst. Paldies, ka pievēršat uzmanību šim jautājumam!” paziņoja Tramps. “Beznosacījumu padošanās!”

CITI ŠOBRĪD LASA

Tramps arī pavēstīja, ka “mums” ir kontrole pār debesīm virs Irānas.

“Tagad mums ir pilnīga un totāla kontrole pār debesīm virs Irānas,” paziņoja Tramps “Truth Social”, atzinīgi novērtējot ASV ražoto ieroču izmantošanu, lai gan tieši nepieminot Izraēlu. “Neviens to nedara labāk par vecajām labajām ASV.”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.