Lionels Mesi

Mesi labo kārtējo rekordu 0

Argentīniešu superzvaigzne Lionels Mesi trešdien kļuva par pirmo futbolistu, kurš 15 UEFA Čempionu līgas sezonās pēc kārtas guvis vārtus, kamēr viņa pārstāvētā “Barcelona” svinēja uzvaru.

Šoreiz “šefs” ir pielaidis kolosālu kļūdu. Vai Krievijas elite patiesībā gaida Putina nāvi? 41
“Šorīt viņi tur stāvēja vairāk nekā pusstundu, diskusijas bija skaļos toņos” – jautājam instruktoram, kuram no šoferiem šādā situācijā ir priekšroka 3

Barselonas klubs F apakšgrupas mačā viesos ar 2:1 (1:0) pārspēja Čehijas komandu Prāgas “Slavia”.

Mesi rekordu laboja spēles trešajā minūtē, kad “Slavia” laukuma pusē atbruņoja Petru Ševčīku un piespēlēja bumbu Arturam, kurš ielauzās soda laukumā. Tikmēr pats Mesi jau bija nonācis nepieskatīts pretī vārtiem un pēc Artura piespēles raidīja bumbu tīklā.

Otrā puslaika ievadā, 50.minūtē, Jakubs Boržils divu “Barcelona” aizsargu ielenkumā paguva izdarīt sitienu pa vārtiem un izlīdzināt rezultātu. Tiesa, septiņas minūtes vēlāk pēc soda sitiena Luiss Svaress no asa leņķa panāca 2:1. Bumba gan pa ceļam skāra “Slavia” uzbrucēju Peteru Olajinku.

Mesi 138 Čempionu līgas spēlēs guvis 113 vārtus.

Otrā šīs apakšgrupas mačā Itālijas klubs Milānas “Inter” mājās ar 2:0 (1:0) pārspēja Vācijas bundeslīgas vienību Dortmundes “Borussia”.

Pirmos vārtus 22.minūtē guva Lautaro Martiness, kurš pēc komandas biedra Stefana dr Vrija piespēles “iznira” no pretinieku aizsardzības līnijas un nonāca viens pret vārtsargu. 13 minūtes pirms pamatlaika beigām viņam bija iespēja dubultot milāniešu pārsvaru, taču argentīnieša izpildīto “pendeli” atvairīja Romāns Birki.

Tiesa, pamatlaika priekšpēdējā minūtē Antonio Kandreva pēc pretuzbrukuma panāca 2:0 “Inter” labā.

Apakšgrupā pēc pirmā apļa vadībā ar septiņiem punktiem ir “Barcelona”, pa četriem punktiem guvušas “Inter” un “Borussia” komandas, bet viens punkts ir “Slavia” rēķinā.

Oksleids-Čemberleins nodrošina “Liverpool” uzvaru

Tikmēr iepriekšējās sezonas čempione “Liverpool” viesos E apakšgrupas duelī ar 4:1 (1:0) pārspēja Beļģijas klubu “Genk”.

Tāpat kā Prāgā, arī Genkā pirmie vārti krita jau spēles ievadā, kad otrajā minūtē ar tālu sitienu pa zemi izcēlās Alekss Oksleids-Čemberleins. Tāpat viņš guva otros vārtus, spēles 57.minūtē nedaudz aiz soda laukuma atzīmējoties ar precīzu raidījumu zem pārliktņa.

Savukārt 20 minūtes vēlāk pēc Mohameda Salāha piespēles 3:0 panāca Sadio Manē. Trīs minūtes pirms pamatlaika beigām Salāhs pēc individuālām darbībām “Genk” soda laukumā guva ceturtos vārtus viesiem, bet minūti vēlāk Stefans Odijs atzīmējās mājinieku rindās.

Vēl šajā apakšgrupā Itālijas klubs “Napoli” viesos ar 3:2 (1:1) pārspēja “Salzburg” vienību.

Uzvarētājiem divus vārtus guva Drīss Mertens, kurš kļuvis par Neapoles komandas otru visu laiku rezultatīvāko futbolistu aiz Mareka Hamšīka. Mertens ar 116 vārtiem apsteidzis Djego Maradonu, bet par pieciem vārtiem atpaliek no Hamšīka. Trešos vārtus viesiem pēc Mertensa piespēles guva Lorenso Insinje.

Zalcburgas komandā abus vārtus guva 19 gadus vecais norvēģu talants Ērlins Brauts Holanns.

Apakšgrupā pēc trim spēlēm vadībā ar septiņiem punktiem ir “Napoli”, sešus punktus iekrājusi “Liverpool”, trīs punkti ir “Salzburg” komandai, bet viens – “Genk” futbolistiem.

Citviet iepriekšējās sezonas pusfināliste Amsterdama “Ajax” mājās ar 0:1 (0:0) piekāpās Anglijas premjerlīgas klubam Londonas “Chelsea”. Viesiem uzvaru izrāva Mišī Bačuajī, kurš bija precīzs četras minūtes pirms pamatlaika beigām.

Tāpat dramatiski noslēdzās otrā šīs grupas spēle, kurā “Lille” mājās cīnījās 1:1 (0:0) ar “Valencia”. Spānijas klubu 63.minūtē vadībā izvirzīja Deniss Čeriševs, bet neizšķirtu kompensācijas laika piektajā minūtē izrāva Žonatans Ikone.

H apakšgrupā pa sešiem punktiem ir “Ajax” un “Chelsea” futbolistiem, četri punkti ir “Valencia” kontā, bet viens – “Lille” rēķinā.

Vēl trešdien “Leipzig” G apakšgrupas mačā mājās ar 2:1 (0:1) uzveica Krievijas klubu Sanktpēterburgas “Zeņit”. Ciemiņiem pirmajā puslaikā vārtus guva Jaroslavs Rakickis, bet mājiniekiem spēles otrajā daļā uzvaru nokārtoja austrieši Konrāds Laimers un Marsels Sabicers, kurš guva ļoti skaistus vārtus.

Ar tādu pašu rezultātu noslēdzās apakšgrupas otrais duelis, kurā Lisabonas “Benfica” mājās ar 2:1 (1:0) guva virsroku pār Lionas “Olympique”. Ceturtajā minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja Rafa Silva, bet 70.minūtē Memfiss Depajs izlīdzināja rezultātu, taču 86.minūtē “Benfica” komandai uzvaru atnesa Pici, kurš izmantoja Lionas futbolistu nesaprašanos.

Apakšgrupā vadībā ar sešiem punktiem ir “Leipzig”, pa četriem punktiem iekrājušas “Zeņit” un “Olympique” komandas, bet trīs punkti ir “Benfica” rēķinā.