Tas ir relatīvi, vienam 200 eiro somai ir daudz, otram – maz. Politoloģe spriež par 72h somas satura cenu 94

No valsts institūciju un Rīgas domes puses tiek izplatīta informācija, ka X-stundas somas jeb tā saucamās 72h somas saturs, kas būtu ideālā gadījumā jāsapako, nemaz tik dārgs nav un ka tā viltus ziņa ir tā, ka kopējās izmaksas ir dārgas, ka viss iekšā liekamais daudz maksā, tomēr, kā TV24 raidījumā “Preses klubs” norādīja Lelde Metla-Rozentāle, politoloģe, Rīgas Stradiņa universitātes lektore, viņai ir cits viedoklis.

Reklāma
Reklāma
TV24
“Gribēšu redzēt, kas no viņa paliks pāri!” jeb ko putinisti cenšas “iebarot” Jānim Slaidiņam? 73
Kokteilis
Ukrainu no kara izglābs sieviete! Slavens astrologs paziņo viņas vārdu 2
“Zemenes maksā labu naudu…” Sieviete piedzīvojusi vilšanos un mudina būt acīgiem, iegādājoties zemenes no ielu tirgotājiem
Lasīt citas ziņas

“Bet, ja paskatās uz dažādiem cipariem, kas somas satura sakarā tiek minēti, acīmredzot tas ir ļoti relatīvi, kuram 200 eiro vienai somai ir daudz un kuram 200 eiro somai ir normāli. Ir jāsaprot, ka arī medikamentu reze5rves kaut ko izmaksā,” situāciju apraksta politoloģe.

Viņa domā, ka standarta ģimenē ar bērniem noteikti ir kādas zāļu rezerves klepum, temperatūrai un citām biežāk sastopamām kaitēm, bet, padomājot par cilvēkiem, kas ir mazāk situēti, – tie šādus pirkumus izdara tikai tad, kad to patiešām vajag, tāpēc lieku uzkrājumu nekam nav un līdz ar to arī šādas krīzes somas sagatavošana vērtējama kā teju neiespējams kapitāls.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.