Foto: mammadaba.lv

Mežsaimniekiem sadalīs 23 miljonus eiro 0

Pievieno LA.LV

Ingrīda Mičāne, “Latvijas Avīze”, AS “Latvijas Mediji”

Kokteilis
Visums tev dod otro iespēju! Šīs 5 zīmes tūlīt nonāks īstā dzīves pagrieziena epicentrā
“Jā, drīz mums būs bērniņš!” Kristapa Porziņģa tēvam Tālim 69 gadu vecumā jauna dzīve 36
VIDEO. FOTO. Skatītājus aicina netuvoties; centrā sastrēgumi – Bruņinieku ielā liels ugunsgrēks 8
Lasīt citas ziņas

Nākamajos divos gados valsts un ES atbalsta pasākumos mežsaimniekiem plānots piešķirt 23 miljonus eiro, Meža nozares konferencē informēja ZM pārstāvji.

Lielāko daļu – 12 miljonus – izmaksās kompensācijās par aizsargājamām meža platībām “Natura 2000” teritorijā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Savukārt projektiem atbalsta programmā “Ieguldījumi meža platību paplašināšanā un dzīvotspējas uzlabošanā” tiks piešķirti 11 miljoni eiro.

No tiem divi miljoni atvēlēti meža ieaudzēšanai daļēji aizaugušās lauksaimniecības zemēs, viens miljons eiro nonāks atbalstam meža bojājumu profilaksei un atjaunošanai pēc ugunsgrēkiem, bet astoņi miljoni tiks piešķirti meža ekosistēmu noturības un ekoloģiskās vērtības uzlabošanai.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.