LETA/AFP

Mihails Gorbačovs atstājis slimnīcu 0

Pievieno LA.LV

Bijušais Padomju Savienības prezidents Mihails Gorbačovs, kurš ceturtdien tika ievietots slimnīcā Maskavā, jau piektdien no tās izrakstīts.

Putins Sarkanajā laukumā teica runu un tieši tajā brīdi nogrand sprādziens
Kokteilis
7 latviešu dīvainības, ko saprotam tikai mēs paši un kas mums šķiet absolūti normālas
Veselam
Vairogdziedzera problēmas vispirms parādās sejā: neignorējiet šos simptomus 1
Lasīt citas ziņas

Veselības “stāvoklis šodien, protams, ir labāks, nekā vakar, un tāpēc ārsti uzskatīja par iespējamu atļaut man atstāt slimnīcu,” 83 gadus vecais Gorbačovs telefoniski sacīja ziņu aģentūrai “Interfax”.

“Jau braucu uz darbu,” piebilda bijušais padomju līderis, kurš ir savā vārdā nosauktā fonda prezidents.

CITI ŠOBRĪD LASA

Jau vēstīts, ka veselības stāvokļa pasliktināšanās dēļ Gorbačovs ceturtdien tika ievietots slimnīcā.

Netiek ziņots, kas izraisījis bijušā PSRS prezidenta veselības pasliktināšanos. Ir zināms, ka viņš slimo ar diabētu.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.