Foto-LETA/AFP

Gorbačovs aicina Krieviju neiejaukties Ukrainas iekšējās lietās 3

Pēdējais bijušās PSRS līderis Mihails Gorbačovs nācis klajā ar aicinājumu Krievijai neiejaukties Ukrainas iekšējās lietās, ziņo neatkarīgais Krievijas televīzijas kanāls “Doždj”.

Kokteilis
Kas mūs sagaida? 5 iespējamie cilvēces gala scenāriji, ko paredzējis Stīvens Hokings
Kokteilis
Mežāzis un Skorpions klusē, Vēzis un Jaunava čīkst, bet Zivis un Dvīņi pat neskatās: Noskaidro, kā tava zodiaka zīme uzvedas filmas laikā
Vācu izlūkdienesti atklāj, ko Kremlis slēpj no krieviem: situācija var būt daudz sliktāka, nekā tiek stāstīts
Lasīt citas ziņas

“Ja mūsu valsts iejaucas, tad var izcelties tāds ugunsgrēks, ko nenodzēst visai pasaulei,” intervijā aģentūrai RSN atzinis Gorbačovs.

“Jādara viss, lai pārtrauktu savstarpējo nogalināšanu. Tā taču viena tauta. Ja tiks ierautas valstis, mērogi paplašināsies, un visi līdīs tur piedalīties. Mēs varam nonākt pie šausminoša slaktiņa Eiropā, taču to nedrīkst pieļaut,” uzsvēris kādreizējais bijušās PSRS līderis.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.