Foto – Leta/AFP

Mila Jovoviča laidusi pasaulē meitu 0

Pievieno LA.LV

Ukrainā dzimusī aktrise Mila Jovoviča trešdien Losandželosā laidusi pasaulē otro meitu Dašielu Edonu.

Lai krīzes vai kara situācijā neciestu badu… 10 pārtikas produkti, kuri nebojājas gadiem ilgi
“Gaidīja, bet nesagaidīja…” Kamēr izmeklējumi “atpūtās” datubāzē, tikmēr pacientes dzīvība izdzisa gaidīšanas rindā
Kokteilis
Tavs dzimšanas mēnesis atklāj, kā tu reaģē uz pārmaiņām – sakritība ir biedējoša
Lasīt citas ziņas

39 gadus vecā Jovoviča precējusies ar britu režisoru un producentu Polu Andersonu.

“Mila Jovoviča šorīt dzemdēja savu otro meitu Dašielu Edonu. Gan māmiņa, gan mazulīte jūtas ļoti labi,” aģentūrai AFP pavēstīja aktrises pārstāve. “Mila, viņas vīrs Pols un lielā māsa Evera ar prieku uzņēma Dašielu ģimenē. Viņi labi pavada laiku kopā.”

CITI ŠOBRĪD LASA

39 gadus vecā Jovoviča dzimusi Ukrainā, taču piecu gadu vecumā emigrēja uz Londonu. Viņa uzsāka modeles karjeru deviņu gadu vecumā. Viņa piedalījusies tādu pasaulslavenu zīmolu kā “Chanel”, “Christian Dior” un “L’Oreal” reklāmas kampaņās.

Jovoviča filmējusies arī vairākos desmitos kinolenšu, no kurām populārākās ir “The Fifth Element” (“Piektais elements”) un “Resident Evil” (“Nezūdošais ļaunums”) filmu sērija.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.