Publicitātes foto

Mīlestības atmosfēra – nebūt ne pliekani, bet gan sirsnīgi 2

Ne visi Valentīndienu uzskata par svētkiem arī savās mājās, bet mīlestības piepildīta atmosfēra dienas novakarē noderēs katrā mājoklī. Tāpat kā īpaša noskaņa divvientulībai.

Reklāma
Reklāma

Romantisks 
galda klājums


TV24
“Situācija mainās pa stundām!” Saņemti divi pilnīgi pretēji ziņojumi no frontes. Kurš melo?
Kokteilis
Katram cilvēkam ir sava piemērotākā un veiksmi nesošākā krāsa, ko var noteikt pēc dzimšanas datuma. Noskaidro savējo! 13
Kokteilis
Nosaukti 8 vārdu īpašnieki, kuriem gribot vai negribot sanāk iekulties nepatikšanās
Lasīt citas ziņas

Tradicionāli galda, telpu un dāvanu dekorēšanai šajā dienā izmanto sarkano krāsu kombinācijā ar balto vai rozā. Izvēloties šos krāsu salikumus, kļūdīties nevarēs – vienīgi der atcerēties: visu ar mēru. Ja nav liela sarkana vai balta galdauta, var izmantot audumu, lakatu, plānu šalli, ko uz galda klāj, nedaudz sakrokojot. Nelieliem galdiem ļoti ērtas ir auduma salvetes. Tad krāsas iespējams miksēt, lai sarkanās nebūtu par daudz. Kā papildu dekorus galda klājumā var izmantot dažādas lentītes, sirdsveida dekorus un sveces, dažreiz izmanto arī eņģeļus un, protams, sarkanus ziedus.

Tie, kas par svētkiem mēdz domāt laikus, var sarūpēt arī īpašus traukus ar atbilstošas tematikas apdruku – sirsniņām, dažādiem uzrakstiem utt. Šādā noskaņā labi iekļaujas arī krāsaina stikla glāzes un vāzes. Arī cienastam vēlams izvēlēties noskaņai piemērotu formu un krāsu. Saimniecēm lieti noderēs kūku veidnes sirsniņas formā, sarkani vai apdrukāti groziņi mafiniem, sarkanas krāsas kūku želejas un dekori. Savukārt kungi savus skatus var vērst uz konfekšu kārbām attiecīgā formā un krāsā, varbūt noderēs arī zemenes, ķirši vai citi kārumi sarkanā, rozā un baltā tonī.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pārsteigums – dāvana


Brokastis gultā būs jauks atgādinājums par īpašo dienu jau no paša rīta. Turklāt šādam uzmanības apliecinājumam nevajag daudz – skaistu paplāti, īpaši izraudzītu krūzi ar kūpošu dzērienu, tumšo vai gluži otrādi – balto šokolādi interesantā iepakojumā un vēl kādu gardumu, ko papildina sārtos toņos ieturēta salvete, svece vai kāds mazs ziediņš. Ja paredzēta arī kāda īpaši romantiska velte, to visērtāk iepakot šiem svētkiem atbilstošā dāvanu kārbiņā.

Īpaša noskaņa telpā


Bagātīgs dekorējums vairāk piemērots trokšņainām Valentīndienas ballītēm, ko iecienījuši pusaudži. Pieaugušiem cilvēkiem noderēs daži, bet rūpīgi izraudzīti dekori vienā telpā, kurā plānota romantiskā maltīte vai svētku svinēšana. Noskaņas radīšanai var izmantot balonus, auduma slejas pie sienām, īpašus aizkarus, tematikai atbilstošu gultas veļu, sveces un dekoratīvus svečturus, ziedus vienādās, dažāda augstuma un izmēra vāzēs, kā arī īpaši izvēlētu mūzikas fonu.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.