Foto – AFP/LETA

Miris itālietis noguļ nepamanīts dzīvoklī piecus gadus 1

Pievieno LA.LV

Kāds itāliešu vīrietis, kurš miris pirms pieciem gadiem, tikai šo ceturtdien tika atrasts savā dzīvoklī Sardīnijas salā, vēsta ziņu portāls “The Local”.

Kokteilis
Šīm zodiaka zīmēm labāk pārdomāt katru sperto soli – karma tām atspēlējas īpaši sāpīgi
Kokteilis
Četri datumi, kuros dzimst uzvarētāji ar tērauda raksturu un dzelzs gribu – pārbaudi, vai esi sarakstā! 1
“Nabadzīga valsts to nevar atļauties!” Latvieši aktīvi diskutē par gaidāmajām brīvdienām, dēvējot to par “fenomenālu farsu”
Lasīt citas ziņas

Marčello Puco, kuram šogad būtu apritējuši 59 gadi, tika atrasts miris Sangavino Monreales pilsētā. Viņu atrada tikai tāpēc, ka kaimiņš ziņoja par ūdens noplūdi no viņa dzīvokļa.

Ugunsdzēsēji bija spiesti uzlauzt durvis dzīvoklim, kuru kaimiņi uzskatīja par iepriekšējo iemītnieku atstātu, un tur atrada skeletu, ziņoja laikraksts “Unione Sarda”.

CITI ŠOBRĪD LASA

Neviens nebija interesējies par Puco pazušanu, un tāpēc neviens viņu nebija meklējis.

Dzīvoklī tika atrastas arī dažas medikamentu receptes no 2011.gada un pārtika.

Divu bērnu tēvs Puco bija atlaists no vilciena mašīnista amata un neatrada jaunu darbu. Viņa sieva ar abiem bērniem 2007.gadā viņu atstāja.

Tiek uzskatīts, ka šim nāves gadījumam ir dabiski cēloņi.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.