Foto: LETA/EPA

Miris “piektais bītls”, producents sers Džordžs Mārtins 0

Pievieno LA.LV

Lielbritānijā 90 gadu vecumā miris mūziķis un leģendārās grupas “The Beatles” pirmais producents sers Džordžs Mārtins, ziņo laikraksts “Daily Mail”.

Veselam
Kardiologs nosaucis dzērienu, no kura vajadzētu atteikties ikvienam – tas var nopietni kaitēt sirdij
Dārzs
Dārzā burtiski ņudzēs ērces – no kāda populāra košumkrūma labāk atteikties?
Kadirovs ievelk asti starp kājām un pamatīgi nodod krievus
Lasīt citas ziņas

Laikrakstam par producenta nāvi paziņojis “The Beatles” bundzinieks Ringo Stārs.

Džordžs Mārtins bija pirmais, kas noticēja jaunās grupas potenciālam 20. gadsimta 60. gadu sākumā, noklausoties viņu demo ierakstu. Mārtins savā 70 gadus ilgajā karjerā piedalījies vairāk nekā 700 ierakstu veidošanā, tostarp viņš producējis visus “The Beatles” ierakstus.

CITI ŠOBRĪD LASA

Leģendārās grupas dalībnieki vairākkārt atzinuši, ka viņu popularitātes pamatā lielā mērā bija Mārtina džentlmeņa manieres – tomēr arī Mārtins, līdzīgi Bītliem, nāk no strādnieku vides. Viņš pēc dzirdes iemācījās spēlēt klavieres un pats izcīnīja vietu prestižajā Gildholas mūzikas skolā.

Līdzjūtību Mārtina tuviniekiem izteikuši Ringo Stārs un un Džona Lenona dēls Šons.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.