miskolcijegesmedve.hu

“Mogo” atspēlē divu vārtu deficītu un uzvar Spānijas “Jaca” 0

Latvijas čempionvienība hokejā “Mogo” Kontinentālā kausa otrās kārtas otrajā spēlē sestdien ar rezultātu 6:3 (0:2, 4:1, 2:0) pieveica Spānijas vienību “Jaca”, izcīnot uzvaru uzvaru četru komandu turnīrā.
Mača pirmajās piecās minūtēs “Mogo” ielaida divus vārtus un zaudēja ar 0:2, bet 27.minūtē Latvijas čempioni arī nokļuva iedzinējos ar 1:3. Tomēr turpinājumā tika gūti pieci bezatbildes vārti un svinēta uzvara. Neraugoties uz neveiksmīgo spēles sākumu, “Mogo” pārsvars bija visas spēles laikā – pirmās trešdaļas mettienu attiecība 12-7, otrās 15-6, trešās 12-5, visā spēlē 39-18.
“Mogo” komandā ar diviem gūtajiem vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli izcēlās Miks Lipsbergs un Sergejs Durdins, bet pa vienai ripai iemeta Jānis Ozoliņš un Edgars Lipsbergs.
Pirmajā spēlē piektdien “Mogo” ar 2:1 (0:0, 2:1, 0:0) apspēlēja Ungārijas komandu Miškolcu “Jegesmedvek”, bet “Jaca” ar 1:3 piekāpās Slovēnijas spēcīgākajai vienībai Jesenices “Acroni”.

Kāpēc ar gadiem pieaug svars? Kaloriju skaitīšana nepalīdzēs, lūk, kas tev jādara
“Kad sāku rādīt slaidus par Ukrainu, redzēju, ka vairāki skolēni novērsa skatienu…” Pieredzes stāsts par krievvalodīgajiem jauniešiem 7
“To bezjēdzīgo brīvdienu 1. maijā sen bija laiks izbeigt.” Sociālo tīklu lietotāju viedokļi par 1.maiju kā oficiālu brīvdienu

“Mogo” – “Jaca” 6:3 (0:2, 4:1, 2:0)
0:1 Gonzalezs (di Sei, 3:42)
0:2 Gonzalezs (Betrāns, 4:04)
1:2 M. Lipsbergs (E. Lipsbergs, Saviels, 23:42., vair.)
1:3 Pantoja (Gonzalezs, Korbo, 26:24)
2:3 Ozoliņš (Durdins, 32:52)
3:3 Durdins (Želubovskis, Lavrenovs, 38:40, maz.)
4:3 E. Lipsbergs (M. Lipsbergs, Kurmis, 39:14)